+38 050 325 88 81 Відділ оренди
+38 050 454 88 81 Відділ сервісу

Оренда спецтехніки

Придбання власного обладнання витратне і не завжди економічно виправдане. Компанія “Технопідйом” пропонує надійну спецтехніку для різних завдань. Оренда сучасного якісного обладнання у багатьох випадках стане раціональним варіантом для забезпечення робочих процесів і успішної реалізації проєктів.

Чому обирають оренду обладнання, замість купівлі?

Оренда обладнання надає організаціям низку значних переваг, серед яких:

 1. Економія ресурсів. Купівля спецтехніки потребує значних інвестицій, а якщо вона використовується лише періодично, це економічно невигідно. Оренда дає змогу заощадити кошти, які можна спрямувати на розвиток бізнесу.
 2. Ефективне вирішення завдань. Оренда техніки забезпечує можливість вибору і використання необхідного обладнання на конкретному етапі проєкту. В залежності від поточних потреб, можна взяти кілька одиниць техніки на вигідних умовах, а потім повернути, не витрачаючи кошти на її зберігання та обслуговування.
 3. Сучасне обладнання. При оренді Ви можете взяти сучасне технологічне обладнання, яке максимально підійде під Ваші завдання. Це дозволить підвищити продуктивність та швидкість виконання робіт.
 4. Відсутність турбот. Оренда техніки дає змогу клієнту не перейматися питаннями пошуку витратних матеріалів, запчастин та спеціалістів для проведення технічного обслуговування, а також дозволяє не турбуватися з приводу контролю якості проведення сервісних робіт. Суттєвим фактором є і наявність в орендних компаніях вузькоспеціалізованих сервісних фахівців, які забезпечують швидке повернення техніки до роботи при аварійних ремонтах.
 5. Професійний підбір. Якщо Ви плануєте купити спецтехніку, але не впевнені в тому, яке саме обладнання максимально відповідатиме Вашим завданням, найбільш раціональним буде отримати професійну консультацію та взяти в оренду модель підібраної техніки, щоб пересвідчитися в її ефективності перед покупкою.

Чому обирають оренду обладнання в “ТЕХНОПІДЙОМ”

Досвід. Ми працюємо понад 12 років у сфері підйомної, вантажно-розвантажувальної техніки та електростанцій. Наші клієнти завжди можуть отримати професійну консультацію щодо підбору обладнання під їхні завдання. Також ми маємо досвід розробки та впровадження нестандартних та складних проєктів.

Професіоналізм. Наша компанія має відділ технічної розробки під індивідуальні проєкти та сервісний центр з професійними авторизованими спеціалістами, які постійно підвищують свою кваліфікацію.

Надійне обладнання. Завдяки великому досвіду в орендному бізнесі, ми підібрали обладнання, яке має максимальну надійність під час експлуатації. Наш орендний парк включає тільки високоякісне сучасне обладнання таких іменитих виробників, як Haulotte, Genie, Hyster, Toyota, Mitsubishi, Caterpillar, Yale, Nissan, Linde, SDMO, Atlas Copco.

Професійне обслуговування. Ми здійснюємо технічне обслуговування і регулярно проводимо огляд орендного парку, що дозволяє клієнтам не хвилюватися про належний стан техніки.

Розширені можливості. Завдяки великому асортименту моделей обладнання, Замовник має змогу обирати варіанти для конкретних завдань та використовувати техніку в необхідний період часу.

Репутація. Серед усіх варіантів ми обираємо та пропонуємо Замовнику найбільш вдале рішення для необхідних технічних процесів. Завдяки такому підходу ми маємо великий список виконанних проєктів та задоволених нашою роботою клієнтів.

Лояльність до клієнтів. Ми цінуємо довгострокові відносини з нашими клієнтами і намагаємося зробити більше, ніж обіцяємо. Для постійних клієнтів існує програма лояльності, яка включає знижки та подарунки.

Відмінний технічний стан нашого обладнання гарантує надійність і безпеку під час виконання Ваших завдань. Гнучкі умови оренди, технічна підтримка і лояльна цінова політика допоможуть зробити Ваш бізнес більш ефективним.

Яке обладнання можна у нас орендувати?

Спеціалізація компанії “Технопідйом” дає змогу скоротити витрати і підвищити продуктивність робіт за допомогою наступних видів обладнання:

1. Підйомне обладнання. Сучасна підйомна техніка дозволяє безпечно та ефективно виконувати роботи на висоті. У нас представлені підйомники таких типів:

 • Ножичні - використовуються при проведенні висотних робіт, для яких достатньо тільки вертикального підйому. В порівнянні з іншими видами підіймачів, підйомники ножичного типу серед своїх переваг мають велику робочу платформу і значну вантажопідйомність. Є моделі як з приводом від дизельного двигуна, так і ті, що працюють від акумулятора. У нас доступна оренда підйомника з робочою висотою від 8 до 18 м.
 • Колінчасті - можуть застосовуватись як усередині приміщень, так і зовні, основною їх перевагою є можливість перегинати перешкоди та проводити висотні роботи у важкодоступних місцях. Робоча висота таких підіймачів варіюється від 10 до 41 м.
 • Телескопічні - в основному використовуються на відкритих просторах, де немає перешкод і потрібна велика робоча висота. Мають самохідні телескопічні підйомники лише дизельний привід, а робоча висота моделей - від 14 до 43 м.
 • Причіпні - перевагою цього типу техніки є можливість переміщатися як причіп дорогами загального користування. Завдяки наявності опорних лап (аутригерів), підйомник на причепі не має противаги, що робить його набагато легшим за інші типи підіймачів. Робоча висота такого обладнання досягає до 28 м.
 • Щоглові - стане у нагоді оренда підйомників цього типу здебільшого для робіт всередині приміщень і тих, що не вимагають доступу на висоту понад 10 м.

2. Навантажувальна техніка. Наша компанія має широкий асортимент техніки вантажопідйомністю від 1 до 16 т. Крім того, додатково ми надаємо в оренду навісне обладнання для навантажувачів вилкових та телескопічних. Воно включає кіпові та рулонні захвати для роботи з негабаритними вантажами, ковші, позиціонери і подовжувачі вил. Це навісне обладнання дасть змогу значно розширити функціональність та можливості техніки. Також у наших клієнтів є можливість замовити послуги навантажувача з кваліфікованим оператором. Навантажувачі та інше спеціалізоване обладнання допомагає полегшити та прискорити будівельні, виробничі, логістичні й складські процеси. Можна вибрати тип навантажувача під конкретні вимоги і характер робіт:

 • Вилкові - їх основною функцією є вертикальний підйом та переміщення вантажів. В залежності від призначення, можна взяти навантажувач в оренду монопривідний чи повнопривідний. Монопривідні в основному використовуються на твердих поверхнях, а повнопривідні ще й на пересіченій місцевості. Залежно від умов експлуатації, техніка ділиться на дизельні, газові та електричні навантажувачі. 
 • Телескопічні - це навантажувачі з висувною стрілою, які можуть подавати вантаж не тільки у вертикальній площині, але і з горизонтальним віддаленням від себе. У нас можна взяти телескопічний навантажувач на прокат, що має повний привід та функцію крабового ходу. Лінійка навантажувачів, що надається нами, включає моделі з висотою підйому від 7 до 17 м.
 • Електроштабелери - в основному застосовуються у складських та виробничих приміщеннях з промисловими рівними підлогами, оскільки ця техніка має досить малий кліренс, що не дозволяє використовувати її на нерівних поверхнях. У нас доступна оренда штабелера таких типів: ручний штабелер, ведучий штабелер, штабелер з кабіною, в залежності від завдань, які необхідно виконувати.

3. Генератори. Це обладнання виробників SDMO, Atlas Copco, Elcos є надійним джерелом енергії для заходів на відкритому повітрі, будмайданчиків, ремонтних робіт та у разі аварійного відключення електропостачання. Також доступне додаткове обладнання для генераторів, яке включає паливні ємності, розподільні щити для безпечного подання електроенергії на різні пристрої, гнучкі та довговічні кабелі, автомати введення резерву для забезпечення безперебійної роботи. За різних обставин оренда генератора наступних видів дозволить забезпечити електроенергією ряд об’єктів:

 • Промислові - потужні моделі для забезпечення енергією великих об’єктів, оренда промислового генератора стане у нагоді на підприємствах, в госпіталях, для надійного резервного електроживлення.
 • Портативні - компактні дизельні чи бензинові генератори, які нескладно переміщувати. Підходять для будмайданчиків, заходів на свіжому повітрі, кемпінгів, аварійного живлення невеликих магазинів чи приватних будинків.

В компанії “Технопідйом” Ви знайдете ефективне рішення для різних завдань. Зв’яжіться з нашими фахівцями, і ми надамо Вам надійне та сучасне обладнання для успішної реалізації Ваших проєктів.