+38 050 325 88 81 Відділ оренди
+38 050 454 88 81 Відділ сервісу

Оренда генераторів

В компанії “Технопідйом” доступна оренда генераторів, що дозволяє забезпечити надійне енергопостачання на будівельних об'єктах, виїзних заходах, промислових, сільськогосподарських підприємствах та інших сферах. Також прокат генератора здатний виручити у випадках аварійного вимкнення електроенергії, що дає змогу застосовувати обладнання для забезпечення роботи бізнес-центрів, торговельно-розважальних комплексів, виробничих підприємств і для потреб приватного сектора.

Види, характеристики та застосування генераторів

Наш широкий асортимент дає змогу вибрати генератор, який максимально підійде для конкретних завдань:

  • Бензинові генератори. Ми надаємо в оренду бензинові генератори ELCOS, AKSA, HYUNDAI з номінальною потужністю від 2,5 до 11 кВт. Вони вирізняються простою експлуатацією, низьким рівнем шуму, економічною витратою палива, малими габаритами і вагою. У нас доступні як однофазні, так і трифазні моделі. Також можна вибрати генератор з ручним типом запуску або з електростартером. Підійде генератор бензиновий в оренду для забезпечення електроенергією будівельних майданчиків, заходів, дач, заміських будинків, магазинів та інших невеликих об'єктів. Це портативне обладнання, що зручне в транспортуванні.
  • Дизельні генератори. Якщо Вам необхідна електростанція дизельна, Ви можете вибрати відповідне обладнання серед понад 30 одиниць. У нас представлені трифазні електростанції з номінальною потужністю від 8 до 800 кВт. Обладнання представлене провідними світовими виробниками, включаючи генератори SDMO, ATLAS COPCO, ELCOS, CUMMINS. В компанії “Технопідйом” всі генератори оснащені шумозахисним кожухом, також у нас можна взяти на прокат генератор на причепі для більш комфортної експлуатації. Підійде оренда дизель електростанції для великих промислових об'єктів, виробничих компаній, сільськогосподарських підприємств, медичних установ, житлових і комерційних комплексів, а також для інших підприємств, які потребують постійного або резервного і при цьому надійного електропостачання.

Використання генераторів як автономного електрозабезпечення допомагає у вирішенні низки завдань. Можна взяти генератор в оренду для реалізації проєктів у коротші терміни, наприклад, у будівельній галузі та інших сферах, де часто необхідні додаткові джерела живлення. Також у разі аварійного відключення основного електропостачання, орендне обладнання стає надійним джерелом енергії. Може бути використана генераторна станція як резервне джерело енергії, забезпечуючи безперебійну роботу об'єкта. Це особливо важливо для підприємств, де відсутність електроенергії може призвести до серйозних фінансових втрат, погіршення репутації та інших небажаних наслідків.

Переваги оренди в компанії “Технопідйом”

У нашій компанії послуга оренди генератора надає доступ до високотехнологічного обладнання на вигідних умовах:

  1. Економія ресурсів. Інвестиції у власне обладнання передбачають не тільки купівлю, а й обслуговування генераторів. Оренда допомагає уникнути цих витрат.
  2. Широкий асортимент. Дає змогу підібрати бензиновий або дизельний генератор саме з тими характеристиками, які дадуть змогу максимально ефективно виконувати Ваші завдання. Обладнання, що надається в оренду, відповідають всім нормам і стандартам безпеки.
  3. Професійні консультації. Наші компетентні фахівці допоможуть Вам у виборі необхідного обладнання, враховуючи конкретні вимоги та умови експлуатації.
  4. Технічне обслуговування та підтримка. Можливість взяти в оренду генератор в компанії “Технопідйом” передбачає якісне обслуговування обладнання, а також надання технічної підтримки протягом усього періоду оренди. Вам не потрібно наймати фахівців, які здійснюватимуть підключення, обслуговування та ремонт електростанції.
  5. Додаткові можливості. У нашій компанії оренда електростанції може включати прокат додаткових технічних засобів для ефективного використання генератора. Розподільні щити, кабелі, ємності для палива, обладнання для заземлення та інші комплектуючі допоможуть зробити експлуатацію електростанції більш зручною і безпечною. 
  6. Гнучкі умови. У нас доступний прокат обладнання на необмежений термін. Компанія “Технопідйом” пропонує оптимальні ціни оренди генераторів, а також ми розробили спеціальну програму лояльності для наших постійних клієнтів, забезпечуючи вигідні умови співпраці. У нас можлива доставка генератора на Ваш об'єкт, що дасть змогу швидко відновити роботу, мінімізувати втрати продуктивності та забезпечити безпеку в критичних ситуаціях. В “Технопідйом” доступні генератори в оренду в Києві, Харкові, Дніпрі, Полтаві, Кропивницькому, Хмельницькому, Кам'янець-Подільському, Житомирі, Звягелі (Новоград-Волинському), Запоріжжі, Вінниці, Рівному, Чернігові.

Для оформлення заявки ознайомтеся з умовами оренди та надішліть запит на пошту sart@technopodjem.com.ua або зв'яжіться з нами за номером, вказаним на сайті.