+38 050 325 88 81 Відділ оренди
+38 050 454 88 81 Відділ сервісу

Оренда підйомної техніки

Висотні роботи - це завдання, що вимагають точності, безпеки та ефективності. Часто виконувати їх доводиться у важкодоступних місцях на висоті, що може стати викликом навіть для досвідчених фахівців. У таких випадках оренда підйомної техніки здатна полегшити виконання будівельних, ремонтних, монтажних та інших проєктів. Підйомники забезпечують оптимальні умови для безпечного проведення робіт на висоті.

Які переваги надає оренда підйомної техніки?

Оренда підйомної техніки - це зручне й економічно вигідне рішення для багатьох бізнесів і приватних осіб завдяки наступним перевагам:

  1. Безпека. Безпека завжди є пріоритетом у виконанні висотних робіт. При оренді в компанії “Технопідйом” Ви можете бути впевнені в надійності спецтехніки та в тому, що вона відповідає стандартам безпеки. Фахівці нашої компанії здійснюють професійне обслуговування техніки та проводять регулярні перевірки, що мінімізує ризик аварійних ситуацій і забезпечує продуктивне використання обладнання.
  2. Широкий спектр обладнання. Великий асортимент компанії “Технопідйом” дозволяє вибрати й орендувати як підіймач, так і навантажувач саме того типу, що найкращим чином підійде для конкретних завдань.
  3. Економія часу. Оренда підіймачів дає змогу скоротити час виконання робіт. За допомогою підйомної техніки можна швидко, мінімізуючи зусилля і ризики, переміщатися по робочій зоні, піднімати на висоту як працівників, так і необхідні інструменти та матеріали.
  4. Зниження витрат. Придбання та обслуговування власної техніки потребує значних капіталовкладень, оренда підйомника дає змогу уникнути таких фінансових витрат. Клієнт платить тільки за використання обладнання і не піклується про його зберігання та обслуговування у проміжках часу між роботами.
  5. Гнучкі умови. Оренда техніки дає змогу швидко реагувати на мінливі обставини проєкту. Якщо клієнту необхідне додаткове обладнання або інший тип техніки, можна орендувати підйомник потрібної моделі на короткий або тривалий термін.

Компанія “Технопідйом” пропонує оренду підіймачів за вигідними цінами. Ми надаємо техніку таких іменитих виробників, як Haulotte, Genie, Dinolift, що вирізняється зручністю та надійністю в експлуатації. Ви можете обрати необхідний тип перевіреного обладнання, що відповідає технічним нормам.

Види обладнання, що надає “Технопідйом” в оренду

Великий орендний парк нашої компанії дозволяє знайти вдале рішення для будь-яких робіт на висоті. Ми пропонуємо різноманітний спектр обладнання:

  • Ножичні підйомники. Використовуються для виконання робіт на середніх і великих висотах до 18 м. Відмінно підходить підйомник ножичний для завдань, в яких важлива стабільність робочої платформи без коливань. Цей підіймач також застосовується під час фарбування, ремонту фасадів, електромонтажних робіт, складських операцій та обслуговування будівель.Також велика платформа дозволяє вертикально піднімати одразу двох і більше працівників разом з необхідними для роботи матеріалами та інструментами. Можна взяти в оренду самохідний підйомник вантажопідйомністю від 230 до 1100 кг. Для процесів усередині приміщень краще підійдуть акумуляторні підйомники, для робіт зовні - дизельні підйомники.
  • Колінчасті. Такі артикуляційні підйомники мають стрілу, що складається з двох і більше секцій. Вони стануть ідеальним вибором для робіт у вузьких і складнодоступних місцях, дають змогу підніматися на висоту до 41 м зі зміною напрямку руху. Часто колінчастий підйомник застосовується при обслуговуванні комунікацій, а також при проведенні будівельних, монтажних і ремонтних робіт. Як і ножичні підіймачі, стріловий підйомник теж може бути електричним і дизельним. Перші більш компактні, працюють тихо і без викидів, підходять для роботи в приміщеннях і на відкритих майданчиках з рівним покриттям. Дизельні потужніші, мають більшу робочу висоту та позашляхові колеса.
  • Телескопічні. Підіймачі вантажопідйомністю до 350 кг, а робоча висота деяких моделей перевищує 43 м. Можна взяти підйомник на прокат для роботи на відкритих майданчиках з вільним доступом. Здебільшого телескопічні підйомники використовуються для фасадних робіт, у галузі суднобудування та в промисловості.
  • Причіпні. Надають доступ до робіт на висоті в різноманітних умовах і місцях розташування. Їх не складно переміщати за допомогою невеликої вантажівки або легкового автомобіля, що дозволяє використовувати підйомник на причепі для проєктів, де потрібно працювати на різних робочих ділянках. Такі підіймачі здатні стати економічним і універсальним рішенням для безлічі завдань на висоті, включно з будівельними і ремонтними роботами, технічним обслуговуванням, встановленням вивісок і рекламних конструкцій. Можна обрати причіпний телескопічний підйомник або підіймач колінчастого типу.

Під час вибору підйомника для оренди слід враховувати висоту, на яку потрібно піднятися, доступність робочої зони, необхідну вантажопідйомність платформи, тип робіт (в приміщенні чи зовнішні роботи). Спеціалісти компанії “Технопідйом” надають технічну підтримку та готові професійно проконсультувати Вас у питанні вибору відповідного типу підйомника.