+38 050 325 88 81 Відділ оренди
+38 050 454 88 81 Відділ сервісу

Оренда колінчастих підйомників

Валюта:
Перегляд:
Виробник: HAULOTTE
Модель: HA12 IP
Робоча висота 12 м
Горизонтальний виліт 6.5 м
Вантажопідйомність 230 кг
Маса 5945 кг
Виробник: HAULOTTE
Модель: HA15 IP
Робоча висота 14.87 м
Горизонтальний виліт 8.65 м
Вантажопідйомність 230 кг
Маса 7230 кг
Модель: E450AJ
Робоча висота 15.72 м
Горизонтальний виліт 7.24 м
Вантажопідйомність 230 кг
Маса 6670 кг
Виробник: DINOLIFT
Модель: DINO 150T
Робоча висота 15 м
Горизонтальний виліт 10 м
Вантажопідйомність 215 кг
Маса 1675 кг
Виробник: HAULOTTE
Модель: HA16 RTJ
Робоча висота 16 м
Горизонтальний виліт 8.3 м
Вантажопідйомність 230 кг
Маса 6200 кг
Виробник: HAULOTTE
Модель: HA18 PX
Робоча висота 17.2 м
Горизонтальний виліт 10.6 м
Вантажопідйомність 230 кг
Маса 8050 кг
Виробник: DINOLIFT
Модель: DINO 180XT II
Робоча висота 18 м
Горизонтальний виліт 11.2 м
Вантажопідйомність 215 кг
Маса 2315 кг
Виробник: HAULOTTE
Модель: HA20 RTJ
Робоча висота 20.6 м
Горизонтальний виліт 12.2 м
Вантажопідйомність 230 кг
Маса 9300 кг
Виробник: BLUELIFT
Модель: C21/11
Робоча висота 21 м
Горизонтальний виліт 11 м
Вантажопідйомність 200 кг
Маса 3700 кг
Виробник: DINOLIFT
Модель: DINO 210XT II
Робоча висота 21 м
Горизонтальний виліт 11.7 м
Вантажопідйомність 215 кг
Маса 2475 кг
Виробник: HAULOTTE
Модель: HA26 RTJ PRO
Робоча висота 26.4 м
Горизонтальний виліт 17.5 м
Вантажопідйомність 250 кг
Маса 15500 кг
Виробник: HAULOTTE
Модель: HA32 RTJ PRO
Робоча висота 31.8 м
Горизонтальний виліт 21.6 м
Вантажопідйомність 250 кг
Маса 20100 кг
Виробник: HAULOTTE
Модель: HA41 RTJ PRO
Робоча висота 41.5 м
Горизонтальний виліт 20.1 м
Вантажопідйомність 230 кг
Маса 23900 кг

Колінчасті підйомники є надійними помічниками у висотних роботах під час будівництва, ремонту, обслуговування будівель та інженерних систем. Для різних видів завдань оренда підйомника стане вигідним рішенням, забезпечуючи їх ефективне та безпечне виконання.

Особливості колінчастих підйомників

Колінчастий підйомник і вишка ліктьова отримали назву завдяки конструкції своєї стріли, яка абстрактно нагадує колінні й ліктьові суглоби людини. Стріла колінчастого підіймача складається з двох і більше секцій, з’єднаних за допомогою шарнірів. В багатьох випадках такий підіймач здатний замінити автогідропідйомник завдяки тому, що допомагає дістатися до важкодоступних місць на висоті. Серед основних переваг колінчастих підйомників:

 1. Значний виліт стріли і її широкий діапазон. Оскільки колінчастий підйомник може підіймати робочу платформу у вертикальній і горизонтальній площині, а також має додаткові JIB секції, функції зміни кута та повороту платформи, це дає змогу без частого переміщення техніки досягати важкодоступних місць при роботі.
 2. Компактні розміри та відмінна маневреність. Колінчасті підйомники мають відносно невеликі габарити й здатні краще, ніж черіпікер, маневрувати в обмеженому просторі, оскільки мають менший радіус повороту.
 3. Високі стандарти безпеки. Колінчасті підіймачі обладнані різними датчиками та системами для безпечного виконання робіт на висоті.
 4. Універсальність. Якщо автовишка призначена для виконання зовнішніх робіт на висоті, різні моделі колінчастого підіймача розраховані на використання як на відкритих майданчиках, так і в приміщенні.
 5. Ефективність. Колінчастий підйомник дозволяє працювати на висоті швидко та ефективно, що скорочує загальний час виконання проєкту.

Деякі з перерахованих переваг має і гідравлічна вишка, але колінчастий підіймач, на відміну від неї, здатний пересуватися з піднятою платформою, що економить час і підвищує продуктивність. Варто зазначити, що обладнання колінчастого типу має відносно невисоку вантажопідйомність. Якщо є потреба в транспортуванні на висоту значних за вагою матеріалів, то краще обрати підйомник ножичний, велика платформа якого дозволяє це зробити.

Використання та види колінчастих підйомників

Переваги колінчастих підіймачів роблять їх популярними для безпечного виконання робіт на значній висоті, серед яких:

 • будівельні процеси;
 • ремонт фасадів і покрівлі;
 • встановлення вікон;
 • реконструкція споруд;
 • обслуговування промислового обладнання;
 • монтаж трубопровідних, вентиляційних, сигнальних і пожежних систем;
 • обслуговування ліній електропередач;
 • встановлення рекламних щитів тощо.

Різні види автовишки є мобільними, що дозволяє їм переміщатися по великому об’єкту або між ділянками. Але коли планується локальне проведення робіт, особливо на важкодоступних місцях, то вигідніше взяти в оренду підіймач. Також коли передбачається робота на обмеженій площі можна застосовувати причіпний підйомник з більш простою, але також надійною конструкцією.

Моделі колінчастих підіймачів з електричною силовою установкою застосовуються переважно всередині приміщень, оскільки працюють тихо і без шкідливих викидів. Дизельні підйомники, як і агп техніка, використовуються на відкритих майданчиках. Вони мають високу потужність, більшу робочу висоту і здатні подолати більший кут нахилу при пересуванні. Окрім підіймачів на колісній базі, для важкопрохідних доріг застосовуються і гусеничні моделі.

Переваги оренди колінчастих підйомників

Оренда колінчастих підйомників - це зручне та економічно ефективне рішення через низку переваг:

 1. Зниження витрат. Для постійного використання вигідніше підйомник купити, варіант оренди краще підходить на короткострокову і середньострокову перспективу. Оренда дає змогу використовувати техніку в необхідний термін і не витрачати зайві кошти на її зберігання, обслуговування в проміжках часу між роботами.
 2. Великий асортимент сертифікованого обладнання. Є моделі Haulotte, повний виліт стріли яких може досягати понад 40 м. За параметрами вантажопідйомності та типу приводу наш орендний парк теж дозволяє вибрати підіймачі для конкретних потреб.
 3. Професійне обслуговування. Наша компанія здійснює технічне обслуговування і регулярні перевірки техніки, що гарантує надійність орендованого обладнання та його безпечне використання.
 4. Гнучкі умови. Можна взяти в оренду колінчастий підйомник на необхідний термін під конкретні завдання за вигідною ціною і скористатися перевагами програми лояльності для постійних клієнтів.

Компанія “Технопідйом” реалізує та надає в оренду колінчасті підіймачі провідних європейських виробників. Фахівці компанії запропонують кваліфіковану консультацію і допоможуть у виборі відповідного обладнання.

Так, ми надаємо послуги оренди власного високоякісного обладнання. Наш асортимент охоплює понад 150 одиниць спецтехніки, призначеної для різних робочих завдань. Співпрацюючи з нами, Ви отримуєте колінчастий підйомник в оренду за оптимальною ціною без націнки посередників. А регулярні перевірки та технічне обслуговування нашого орендного парку гарантують надійну експлуатацію обладнання.

Максимальна вантажопідйомність наших колінчастих підйомників становить 250 кг. Ця характеристика означає, що обладнання здатне безпечно піднімати до 2 операторів і необхідні матеріали. Конструкція такого типу техніки, як ліктьова вишка, не розрахована на переміщення на висоту великих вантажів. Це пояснюється необхідністю запобігти ризику перекидання підйомника при його широкому діапазоні положення стріли. Якщо для Ваших завдань потрібен підйомник з більшою вантажопідйомністю, наші консультанти нададуть Вам варіанти оптимального обладнання.

Так, у нас можлива доставка підйомника прямо на Ваш об’єкт, включно з Києвом, Дніпром, Полтавою, Харковом, Кропивницьким, Хмельницьким, Кам’янець-Подільським, Житомиром, Звягелем (Новоград-Волинським), Запоріжжям, Вінницею, Рівним, Черніговом. При оренді техніки від 2 місяців доставка до місця проведення робіт по Харкову і Києву безкоштовна. При оренді від 3 місяців ми безкоштовно не тільки доставимо підйомник, а й заберемо його після завершення робіт. Ми цінуємо Ваш час, тому готові забезпечити надійну і своєчасну доставку відповідно до узгоджених термінів. Для уточнення деталей і оформлення запиту зв’яжіться з нашим відділом оренди.

Оренда колінчастого підіймача HA12 IP 2010
Технопідйом
Оренда колінчастого підіймача HA15 IP 2400
Технопідйом
Оренда колінчастого підіймача JLG E450AJ 2400
Технопідйом
Оренда причіпного підйомника DINO 150T 1750
Технопідйом
Оренда колінчастого підіймача HA16 RTJ 2400
Технопідйом
Оренда колінчастого підіймача HA18 PX 2500
Технопідйом
Оренда причіпного підйомника DINO 180XT II 1920
Технопідйом
Оренда колінчастого підіймача HA20 RTJ 3280
Технопідйом
Оренда колінчастого підіймача BLUELIFT C21/11 3280
Технопідйом
Оренда причіпного підйомника DINO 210XT II 2275
Технопідйом
Оренда колінчастого підіймача HA26 RTJ PRO 4330
Технопідйом
Оренда колінчастого підіймача HA32 RTJ PRO 5400
Технопідйом
Оренда колінчастого підіймача HA41 RTJ PRO 6550
Технопідйом