+38 050 325 88 81 Відділ оренди
+38 050 454 88 81 Відділ сервісу

Оренда причіпних підйомників

Валюта:
Перегляд:
Виробник: DINOLIFT
Модель: DINO 150T
Робоча висота 15 м
Горизонтальний виліт 10 м
Вантажопідйомність 215 кг
Маса 1675 кг
Виробник: DINOLIFT
Модель: DINO 180XT II
Робоча висота 18 м
Горизонтальний виліт 11.2 м
Вантажопідйомність 215 кг
Маса 2315 кг
Виробник: DINOLIFT
Модель: DINO 210XT II
Робоча висота 21 м
Горизонтальний виліт 11.7 м
Вантажопідйомність 215 кг
Маса 2475 кг

Оренда причіпних підйомників є відмінним рішенням для цілого спектру завдань, пов’язаних з роботою на висоті. Це зручне та ефективне обладнання, яке можна легко транспортувати і використовувати в різних галузях, починаючи з будівництва і закінчуючи обслуговуванням комунікацій.

Технічні особливості причіпних підіймачів

Компанія “Технопідйом” пропонує найкращі технічні рішення для висотних робіт. Ми обираємо тільки надійних виробників, продукція яких перевірена часом і пройшла необхідні випробування. Серед них продукція виробника Dinolift вирізняється високими експлуатаційними характеристиками. Причіпні підйомники цього бренду мають міцну конструкцію, вони оснащені датчиками й системами безпеки для максимального захисту оператора. Широкий асортимент обладнання Dinolift передбачає підйомники серії Т телескопічного типу та серії ХТ. Моделі останньої серії перевершують за функціональністю звичайний телескопічний підйомник, адже мають особливу конструкцію важільно-телескопічної стріли, яка є запатентованою брендом Dinolift.

Для фасадних й інших робіт, де є прямий доступ, підійде оренда підйомника серії Т. Серія ХТ пропонує більш універсальні рішення як для фасадних, так і для покрівельних і монтажних робіт, включно з завданнями з обмеженим доступом.

Наявність причіпних підйомників дозволяє суттєво підвищити рівень безпеки й продуктивності висотних робіт у широкому спектрі сфер використання:

 • будівельні та ремонтні роботи;
 • виробничі й промислові об’єкти;
 • складські роботи;
 • обслуговування комунікацій;
 • монтаж систем пожежної безпеки та сигналізації;
 • встановлення вивісок і зовнішньої реклами;
 • роботи по благоустрою.

Незалежно від галузі та завдань, причіпний телескопічний підйомник і підіймач з важільно-телескопічною стрілою забезпечують зручне та безпечне виконання робіт, що вимагають доступу до високих точок. Можна обрати підйомник будівельний, робоча висота якого досягатиме 26 м і вантажопідйомністі до 250 кг. У випадках, коли необхідна вантажопідйомність до 1100 кг для переміщення на висоту одразу декількох працівників і потрібних матеріалів, можна взяти в оренду підйомник ножичний зі стабільною великою платформою.

Переваги оренди причіпних підйомників

Оренда причіпного підйомника дозволить значно підвищити ефективність робіт і скоротити час їхнього виконання, завдяки зручному та легкому керуванню. Також оренда підйомника причіпного має наступні переваги:

 1. Мобільність і універсальність. Ці підйомники можуть бути легко прикріплені до транспортних засобів і перевезені на потрібне місце. Вони стануть оптимальним рішенням для завдань, що вимагають доступу до різних точок на висоті.
 2. Безпека. Компанія “Технопідйом” надає причіпні підйомники в оренду, що оснащені стабільними опорами і надійними системами безпеки. 
 3. Широкий діапазон висот. Наш орендний парк передбачає моделі з різною робочою висотою, що дозволяє знайти варіант для кожного конкретного завдання.
 4. Економія ресурсів. Для довгострокових робіт вигідною є можливість купити підйомник б у, оренда на короткий або середній термін дає змогу заощадити кошти на придбання, обслуговування та зберігання обладнання.
 5. Професійне обслуговування. Компанія “Технопідйом” надає технічну підтримку, включно з доставленням обладнання й інструктажем по роботі з ним.

В компанії “Технопідйом” можна взяти підйомник на прокат на максимально зручних і вигідних умовах. Наші фахівці за запитом нададуть детальну інформацію і допоможуть обрати обладнання, яке найкраще відповідає Вашим потребам. Ми надаємо важливість чесності та прозорості в усіх аспектах співпраці з нашими клієнтами. Звертаючись в компанію “Технопідйом”, Ви можете бути впевнені, що отримаєте високоякісну спецтехніку та надійну підтримку для успішного виконання Ваших проєктів.

Ми прагнемо запропонувати нашим клієнтам найкращі умови, тому під час оренди підйомника ціна залежить від конкретної моделі техніки, особливостей експлуатації та терміну оренди. Зв’яжіться з нашим спеціалізованим відділом оренди, щоб підібрати оптимальне рішення для Ваших завдань і отримати точну інформацію про вартість послуги. Ви також можете оформити запит на нашому сайті та скористатися перевагами програми лояльності для постійних клієнтів. Ми запропонуємо Вам індивідуальне рішення, що відповідає Вашим вимогам

Вся техніка, що надається в оренду, перебуває у відмінному стані, гарантуючи безпеку та ефективність використання. Наш сервісний відділ проводить регулярні перевірки та технічне обслуговування орендного парку. Ми цінуємо нашу репутацію і розуміємо важливість бездоганної роботи техніки на Вашому об’єкті, тому перед відправкою до Замовника кожен підйомник бв проходить суворий контроль і перевірку всіх робочих систем. У разі виникнення будь-яких проблем, наша служба технічної підтримки готова оперативно реагувати та надавати необхідну допомогу.

Так, у нас є можливість самовивозу підйомника з наших складів у Харкові та Києві. Важливо, щоб у водія був досвід керування з габаритними причепами і права категорії “С”. На наших складах Ви також можете вибрати відповідний причіпний підйомник і переконатися в його відмінному технічному стані. Наш кваліфікований персонал буде готовий надати Вам всю необхідну інформацію про характеристики моделей, правила безпечної експлуатації та допоможе із завантаженням обладнання на Ваш транспорт. Зв’яжіться з нами, щоб дізнатися деталі самовивозу і уточнити наявність потрібної моделі на нашому складі.

Оренда причіпного підйомника DINO 150T 1750
Технопідйом
Оренда причіпного підйомника DINO 180XT II 1920
Технопідйом
Оренда причіпного підйомника DINO 210XT II 2275
Технопідйом