+38 050 325 88 81 Відділ оренди
+38 050 454 88 81 Відділ сервісу

Оренда телескопічних навантажувачів

Валюта:
Перегляд:
Виробник: JCB
Модель: 531-70
Колеса Пневматичні
Тип приводу Дизель
Вантажопідйомність 3100 кг
Висота підйому 7 м
Виробник: HAULOTTE
Модель: FM3500
Колеса Пнематичні
Тип приводу Дизель
Вантажопідйомність 3500 кг
Висота підйому 14 м
Виробник: JCB
Модель: 535-125
Рік випуску 2011
Вантажопідйомність 3500 кг
Висота підйому 9.5 м
Двигун Дизель, JCB 4,4L
Виробник: JCB
Модель: 535-125
Колеса Пнематичні
Тип приводу Дизель
Вантажопідйомність 3500 кг
Висота підйому 12.28 м
Виробник: JCB
Модель: 535-140
Колеса Пнематичні
Тип приводу Дизель
Вантажопідйомність 3500 кг
Висота підйому 14 м
Виробник: JCB
Модель: TLT25C
Вантажопідйомність 2500 кг
Колеса Суцільнолиті
Тип приводу Газ
Висота підйому 4 м

Телескопічні навантажувачі поєднують у собі функціональність навантажувального обладнання та унікальні можливості підйому, забезпечуючи таким чином максимальну продуктивність і гнучкість у робочих умовах. Вони підходять для виконання завдань на будмайданчиках, промислових об'єктах, складах, виробництві, в сільському господарстві. Часто оренда телескопічного навантажувача необхідна для виконання сезонних та тимчасових робіт.

Особливості телескопічних навантажувачів

Головною особливістю телескопічних навантажувачів є конструкція стріли, що висувається. Це забезпечує даному виду техніки функціональність вилкового навантажувача та автовишки. Використання гідравлічних систем і систем інтелектуального керування дає змогу легко маніпулювати вантажами, забезпечуючи точне виконання завдань, що особливо важливо під час роботи з крихкими вантажами. Ми надаємо телескопічні навантажувачі в оренду з такими характеристиками:

 • Вантажопідйомність від 2,5 до 3,5 т дає змогу підвищити загальну продуктивність трудових процесів.
 • Висота підйому від 4 до 14 м перевершує параметри класичного вилкового навантажувача і забезпечує виконання завдань на великих висотах. У ситуаціях, коли достатньо висоти підйому до 6 м, підійде оренда кари, що надає можливості для широкого спектра завдань.
 • Маневреність техніки забезпечується завдяки великим кутам повороту коліс, можливістю підключати додаткову поворотну вісь, системою руху - “краб”.
 • Цей вид техніки можна використовувати як навантажувач будівельний, висока прохідність якого досягається завдяки потужному двигуну, великим позашляховим колесам, повному приводу, збільшеному кліренсу і гідростатичній трансмісії.
 • Можна взяти в оренду навантажувач JCB з різним навісним обладнанням, включно з вилами з бічним зсувом, ковшами різного об'єму і функціональності, крановими установками з гідравлічною лебідкою, платформою для підйому людей. Все це додаткове обладнання робить телескопічний навантажувач універсальною технікою на будь-якому будмайданчику. 
 • Безпека використання техніки забезпечується завдяки повному огляду на 360°, присутності датчиків захисту від перевантаження, гідравлічним стабілізаторам, робочому освітленню, високоточному управлінню стрілою.

За допомогою телескопічних навантажувачів і навісного обладнання до них здійснюється підйом і транспортування як штучних, так і насипних вантажів, вивантаження будівельних матеріалів і сировини з кузовів вантажних автомобілів або залізничних вагонів. Також оренда телескопа підходить для переміщення вантажів територією підприємств, для подачі вантажів до баштових і самохідних кранів, для проведення монтажно-демонтажних і дорожніх робіт. У сфері малоповерхового будівництва телескопічні навантажувачі здатні стати альтернативою автокранам.

Переваги оренди в компанії “Технопідйом”

Ми надаємо можливість оренди техніки від провідних виробників, включаючи навантажувачі Manitou, Haulotte, JCB, та пропонуємо наступні переваги:

 1. Оренда вигідна з економічної точки зору, оскільки власна техніка вимагає фінансових інвестицій не тільки в придбання, а й в її реєстрацію, обслуговування, ремонт і зберігання.
 2. У нас можна взяти в оренду навантажувач Haulotte або техніку іншого надійного бренду у відмінному стані з мінімальним напрацюванням. Перед здачею в оренду ми здійснюємо перевірку працездатності всіх систем і підготовку до експлуатації.
 3. У нашій компанії оренда спецтехніки також дає можливість вибрати навісне обладнання для ефективного вирішення завдань на будмайданчиках, складських об'єктах, в аграрному секторі, промисловості та інших сферах.
 4. У компанії “Технопідйом” послуга телескопічного навантажувача передбачає кваліфікованого оператора, що володіє навичками для ефективного та оперативного виконання поставлених завдань.
 5. Ставши нашим клієнтом, ви можете скористатися професійним сервісом і гнучкою системою знижок залежно від термінів оренди. У нас також доступна оренда Маніту та іншого обладнання з можливістю викупу по завершенню орендного періоду.

Для подання заявки ознайомтеся з умовами оренди та зв'яжіться з нами за телефоном, вказаним на сайті, або надішліть свій запит на пошту rentals@tecnhopodjem.com.ua

Оренда телескопічного навантажувача JCB 531-70 48800
Технопідйом
Телескопічний навантажувач HAULOTTE FM3500 27800
Технопідйом
Оренда телескопічного навантажувача JCB 535-95 0
Технопідйом
Оренда телескопічного навантажувача JCB 535-125 48800
Технопідйом
Оренда телескопічного навантажувача JCB 535-140 48800
Технопідйом
Оренда вилочного навантажувача JCB TLT25C 0
Технопідйом