+38 050 325 88 81 Відділ оренди
+38 050 454 88 81 Відділ сервісу

Послуга вилочного навантажувача з водієм

Оренда вилочного погрузчика з водієм - популярна послуга на українському ринку. Завжди частіше, не лише малі і середні підприємства, а й великі організації обирають оренду обладнання, віддаючи перевагу не утриманню дороговартісного парку погрузчиків.

Обравши оренду погрузчика, ви звільняєте себе від необхідності самостійно купувати дороговартісну техніку, а також витрачати кошти на її зберігання, обслуговування та ремонт. З фінансової точки зору, компанії зберігають оборотність капіталу й мінімізують витрати на податки, завдяки зниженню загальних витрат. Головною перевагою є великий вибір погрузочної техніки для оренди на ринку, що задовольнить потреби будь-якого бізнесу.


Чому вигідно замовити послугу погрузчика з водієм:

  • Оптимізація витрат та робочого часу. Водій бере на себе відповідальність за стан погрузчика, його ремонт та сервісне обслуговування.
  • Безпека. Операції з погрузочною технікою - складний і небезпечний процес. Професійний водій мінімізує ризики непередбачених ситуацій на об'єкті та ефективно виконує поставлені завдання.
  • Час. Досвідчений оператор погрузчика якісніше та швидше справляється з роботою, що економить ваші кошти.
  • Кваліфікація. Більшості підприємств потрібно виконати одноразові операції, які потребують спеціального обладнання. В такому випадку у компанії може не бути достатньо кваліфікованого працівника для виконання поставленого завдання.

Правильній та безпечній роботі на погрузочній техніці навчають у спеціальних водійських школах. Робота на погрузчику без відповідних прав та досвіду може призвести до збитків або навіть трагічних наслідків. Довірити роботу професіоналу - оптимальний вибір для підприємства.

Компанія ТОВ "Технопідйом" надає послуги вилочних погрузчиків з висококваліфікованими водіями, які мають великий досвід роботи з погрузочною технікою. Вантажопідйомність погрузчиків може становити від 1,5 до 16 тонн. Уся техніка має відмінний технічний стан і готова до експлуатації.

Замовити послугу

* Ваше ім'я

* Контактний телефон

Коментар до запиту