+38 050 325 88 81 Відділ оренди
+38 098 000 88 81 Відділ продажу
+38 099 000 88 81 Відділ продажу
+38 050 454 88 81 Відділ сервісу

Блог

22.04.2024

Особливості вибору сучасного будівельного підйомника

Під час вибору будівельного підіймача важливо враховувати не тільки його вантажопідйомність і робочу висоту, а й низку інших ключових характеристик, що визначають його ефективність і безпеку у процесі виконання певного типу завдань. Сучасне підйомне обладнання пропонує різноманітні можливості, що враховують потреби різних проєктів і умов експлуатації.

Дізнатися більше >
08.12.2023

Як вибрати ножичний підйомник?

Ножичні підйомники є ефективним обладнанням для безпечного виконання завдань на висоті під час будівництва, складських, фасадних, монтажних, ремонтних та обслуговувальних робіт. Вибір цієї спецтехніки вимагає уважного аналізу та узгодження з конкретними потребами Вашого проєкту.

Дізнатися більше >
03.09.2020

10 правил безпеки під час роботи на вилковому навантажувачі

Незважаючи на високі показники безпеки сучасної навантажувальної техніки, неправильна експлуатація та людські помилки можуть призвести до серйозних наслідків. Ми підготували для Вас 10 основних правил, яких має дотримуватись оператор під час керування навантажувачем.

Дізнатися більше >
18.08.2020

Навіщо проводити сервісне обслуговування вилкових навантажувачів?

Ефективні та безпечні вантажно-розвантажувальні роботи можливі тільки на справній техніці. Навіть найякісніші навантажувачі при інтенсивній експлуатації мають обмежений моторесурс. Без періодичного огляду техніка може вийти з ладу на тривалий період або призвести до травм на роботі.

Дізнатися більше >
30.03.2020

Аренда дизельной электростанции: как правильно выбрать генератор?

Вибір потрібного генератора в оренду - відповідальне рішення. Ненадійне обладнання може призвести до постійних перебоїв електрики на об'єкті, отже, до втрати часу і грошей компанії. Насамперед, варто визначитися з постачальником генераторів. Якісний постачальник повинен відповідати наступним критеріям ..
Дізнатися більше >
25.03.2020

7 причин взяти навантажувач в оренду

  Перед кожним бізнесом, якому необхідно проводити вантажно-розвантажувальні роботи, стоїть складний вибір - купити або взяти в оренду навантажувач? Коли і як варто купувати навантажувач ми розглянули цій статті, а зараз давайте розглянемо 7 основних переваг оренди навантажувача:

  Дізнатися більше >
  09.01.2020

  ТИПЫ ШИН НА ВИЛОЧНЫЕ ПОГРУЗЧИКИ

  Навантажувач - високоінтенсивне складське устаткування, яке дозволяє проводити вантажно-розвантажувальні роботи з максимальною ефективністю. Для безпечної і продуктивної роботи на навантажувачі, потрібно правильний підбір всіх комплектуючих для виконання поставлених завдань ...

  Дізнатися більше >
  03.01.2020

  ВИДИ НАВІСНОГО ОБЛАДНАННЯ НА ВИЛКОВИЙ НАВАНТАЖУВАЧ

  Асортимент навісного обладнання широкий і пропонує безліч варіацій для модифікації техніки. Предлеагаем ознайомитися з найбільш популярними видами НО для навантажувачів і способами їх пріменіна:
  Дізнатися більше >