+38 050 325 88 81 Відділ оренди
+38 098 000 88 81 Відділ продажу
+38 099 000 88 81 Відділ продажу
+38 050 454 88 81 Відділ сервісу

Про компанію

   Компанія ТОВ «ТЕХНОПІДЙОМ» заснована в 2010 році. Своєю місією вважаємо надання якісних і професійних послуг у сфері продажу, оренди навантажувальної та підйомної техніки, а також електростанцій. За успішні роки роботи на ринку України, ми сформували широкий спектр послуг, які преобразувались в наступні напрямки діяльності компанії:

 • Продаж навантажувальної техніки (нової і б/у);
 • Продажа підйомної техніки (нової і б/у);
 • Продажа електростанцій (нових і б/у)
 • Продаж навісного обладнання для вантажної техніки;
 • Оренда навантажувальної техніки (вилочні та телескопічні навантажувачі);
 • Оренда підйомної техніки (ножнічні, колінчасті, телескопічні);
 • Оренда електростанцій (портативні, промислові);
 • Сервісне обслуговування та ремонт техніки (під'ємної, навантажувальної)
 • Продаж комплектуючих і витратних матеріалів на спецтехніку;


ПРИНЦИПИ РОБОТИ

У роботі з клієнтами наша компанія ставить для себе основною метою – надання максимально вигідного рішення для клієнта. Даний принцип відображається:

 • При виборі б / у спецтехніки. Ми пропонуємо виключно перевірену техніку з реальним напрацюванням та повним передпродажним ТО. Також, слід зазначити, що ми працюємо тільки з перевіреними японськими та європейськими торговими марками, які зарекомендували себе на ринку як лідери галузі: Nissan, Toyota, Linde, Caterpillar, Mitsubishi, Yale, Hyster, JCB, Case, Haulotte, Dinolift, Imer, Atlas COPCO, SDMO.
 • При виборі нової техніки. Завдяки досвіду та професіоналізму, компанії Технопідйом вдалося досягти дилерських угод з рядом заводів-виробників і сформувати широку лінійку підйомної та вантажної техніки від всесвітньо відомих виробників – Haulotte, Dinolift, Imer та ін. Для всіх клієнтів на продану техніку надається гарантія, а також можливість укладання довгострокових договорів на сервісне обслуговування.
 • При наданні техніки в оренду. Великий орендний парк нашої компанії налічує понад 40 одиниць вантажної техніки, 40 одиниць підйомної техніки та понад 20 одиниць електростанцій. Вся техніка знаходиться у відмінному технічному стані та проходить комплексну підготовку перед передачою техніки в оренду. Орендний парк постійно оновлюється свіжою технікою та розширюється під завдання наших клієнтів..
 • При наданні сервісних послуг. Компанія має власний ремонтний цех, склад запчастин і оперативну сервісну службу, що дозволяє в найкоротші терміни діагностувати та усувати будь-які проблеми з технікою, що у є у нас на обслуговуванні. Цінності компанії спонукають наших співробітників надавати якісні послуги у найкоротші терміни за вигідною ціною. У своїй роботі ми прагнемо забезпечити для клієнта максимальний комфорт та задоволеність результатом нашої роботи.


ПАРТНЕРСТВО

Професійна робота з клієнтами дозволила компанії стати офіційним дилером таких торгових марок на всій території України:

 1. HAULOTTE – входить до трійки провідних виробників підйомного обладнання у світі. Лінійка підйомників Haulotte включає понад 60 моделей, серед яких: самохідні підйомники ножичного, колінчастого, телескопічного та щоглового типів, несамохідні щоглові підйомники, телескопічні навантажувачі. Підйомне обладнання Haulotte поєднує в собі високі експлуатаційні якості, надійність та безпеку експлуатації..
 2. DINOLIFT - є Фінським виробником високоякісних причіпних та самохідних підйомних платформ для роботи на висоті. Підйомники Dino розроблені для тих, хто працює на висоті і хоче при цьому робити це безпечно та економічно вигідно. Dinolift Oy є міжнародно орієнтованою компанією, продукція якої реалізується більш ніж у 40 країнах світу. Основний збут підйомників Dino здійснюється в країни Європи, у тому числі й в Україну.
 3. IMER GROUP - провідний Італійський виробник підйомної техніки. Широкий асортимент IMER включає ножничні та колінчасті самохідні підйомники на колісному та гусеничному шасі, висока якість техніки IMER є прямим результатом багаторічного досвіду та досліджень у сфері підйомного обладнання.


КОЛЕКТИВ

Дотримання цінностей та корпоративної етики є головним завданням кожного фахівця нашої компанії. Кадрова політика дозволила нам зібрати висококваліфікований персонал, здатний вирішувати складні завдання клієнта. Наші менеджери нададуть повну консультацію з ваших питань, підкажуть як зробити оптимальний вибір, а працівники сервісної служби швидко та якісно виконають необхідні технічні роботи.


РОЗТАШУВАННЯ

Головний офіс і склад компанії розташовуються за адресою: м Харків, вулиця Червономаяцька, 16.

Значна територія підприємства дозволяє тримати на складі понад 200 одиниць різної спецтехніки, мати власний ремонтний цех, склад комплектуючих і навісного обладнання. Все це допомагає переконатися клієнтам в сумлінності нашої компанії і орієнтації на результат.