+38 050 325 88 81 Відділ оренди
+38 098 000 88 81 Відділ продажу
+38 099 000 88 81 Відділ продажу
+38 050 454 88 81 Відділ сервісу

Продукція

Компанія “Технопідйом” спеціалізується на продажу нової і вживаної техніки відомих зарубіжних виробників, а також на наданні в оренду широкого асортименту обладнання, включно з навантажувальною, підйомною технікою та генераторами. Ми пропонуємо високоякісне спеціалізоване обладнання для широкого спектра галузей. 

Навантажувальна техніка

Асортимент навантажувальної техніки компанії “Технопідйом” охоплює кілька основних типів обладнання:

 • Вилкові. Навантажувачі марок Toyota, Yale, Nissan, Mitsubishi, Linde, Caterpillar, Hyster вирізняються багатофункціональністю та зручністю в експлуатації. Ця складська техніка відмінно підходить для навантаження/розвантаження і перевезення вантажів, що дозволяє також використовувати її у виробничих приміщеннях та на відкритих майданчиках. У нас Ви знайдете вилкові навантажувачі вантажопідйомністю від 1 до 45 т і з висотою підйому від 2 до 12 м. Високу потужність мають дизельні навантажувачі. Газові вирізняються нижчим рівнем вібрації і шуму, а також вигідніші у використанні в довгостроковій перспективі.
 • Телескопічні. Представлені брендами JCB і Manitou, вони надійні та ефективні в роботі. Цей тип навантажувачів телехендлер вважається одним із найбільш популярних завдяки своїй універсальності. Вони маневрені, мобільні й прості в обслуговуванні. Є моделі, що здатні піднімати на висоту до 25 м вантажі вагою понад 5 т. Можна купити навантажувач цього типу для будівництва, складського господарства, аграрного сектору та інших сфер застосування.
 • Міні навантажувачі. Це компактні та маневрені моделі, що відмінно підходять для широкого спектра завдань в вузьких та обмежених за площею робочих ділянках. У нас можна купити міні навантажувач на дизельному паливі. Велика увага в таких навантажувачах приділяється комфортним умовам робочого місця оператора, аби знизити рівень втоми і, відповідно, покращити продуктивність.

Крім придбання техніки, в компанії “Технопідйом” є можливість взяти в оренду навантажувач вилковий та телескопічного типу. Також ми пропонуємо навісне обладнання, що включає вила та подовжувачі до них для перевезення вантажів, завантажувальні ковші, різноманітні захвати, кранбалки, щітки для прибирання та інші комплектуючі для спецтехніки, які дозволяють максимально оптимізувати роботу навантажувача в залежності від поточних потреб. Ще у нас можна купити запасні частини та шини до навантажувачів, якщо необхідний їх ремонт чи планова заміна.

Підйомна техніка

Компанія “Технопідйом” є офіційним дилером техніки Halloute, Dinolift, Imer, а також пропонує обладнання інших надійних марок, що вирізняється високим рівнем безпеки під час виконання робіт на висоті. У нас можна купити підйомник б у або новий наступних типів:

 • Ножичні. Призначені для вертикального підйому людей, інструментів та матеріалів. Акумуляторні моделі підходять для робіт у приміщеннях та на рівних поверхнях відкритих майданчиків. Такий ножичний підйомник використовують в складських, монтажних, будівельних, оздоблювальних та малярних процесах. Дизельні моделі застосовуються переважно на відкритих майданчиках. Завдяки повному приводу і позашляховим колесам, вони відмінно підходять для будівельних об’єктів в умовах бездоріжжя. Велика робоча платформа зі значною вантажопідйомністю дозволяє використовувати цей підіймач для монтажу важких металоконструкцій, сендвіч-панелей, інженерних комунікацій, систем вентиляції, пожежогасіння та сигналізації.
 • Колінчасті. Використовуються, коли є потреба збільшити робочу зону в горизонтальному напрямку і досягти складнодоступних місць. Акумуляторні моделі мають робочу висоту до 20 м, підходять для монтажних, електротехнічних, складських, оздоблювальних робіт та для обслуговування інженерних комунікацій. Для зовнішніх робіт та тих, що вимагають доступу на висоту до 41 м, використовують артикуляційний підйомник дизельного типу, що також має потужні позашляхові колеса.
 • Телескопічні. Великий виліт телескопічної стріли дозволяє підніматися практично на ті самі висоти, що й автомобільна гідравлічна вишка, але при цьому самохідні підйомники мають більш компактні розміри. Залежно від моделі, мають вантажопідйомність робочої платформи до 350 кг. Застосовуються монтажними службами, будівельними компаніями та в сфері суднобудування.
 • Причіпні. При своїй невеликій вазі і габаритам підйомники на причепі здатні забезпечити підйом на висоту до 28 м. Використовуються під час внутрішніх і зовнішніх робіт для проведення ремонту, монтажу, обслуговування різних комунікацій і систем. Буксирування між робочими ділянками може здійснюватися автомобілем, а гідравлічний привід дає змогу переміщати підіймач за потреби навіть зусиллями однієї людини. Є моделі, що працюють від акумулятора, мережі 220 В чи дизельного двигуна.
 • Щоглові. Застосовується такий міні підйомник в складських, виробничих і промислових приміщеннях для підйому на висоту до 10 м або спуску вантажів до 250 кг. Зазвичай працюють від акумулятора.

Також в компанії “Технопідйом” доступна оренда підйомника різних типів, що дозволяє нашим клієнтам легко і швидко отримувати доступ до потрібного обладнання для виконання конкретних завдань.

Портативні та промислові генератори

Ми є офіційним дилером обладнання SDMO і ELCOS, а також пропонуємо генератори інших надійних брендів, які забезпечують стабільне електроживлення в різних ситуаціях:

 • Бензинові. Портативні установки потужністю від 2 до 15 кВт. Застосовуються бензинові генератори як резервне джерело живлення на будівельних майданчиках, для заміських чи дачних будинків, комерційних об’єктів. Вони запускаються легше за дизельні при мінусових температурах і мають менший рівень шуму в роботі.
 • Дизельні. Є як портативні моделі потужністю від 3 до 15 кВт, так і промислові до 3000 кВт, що використовуються на будівельних, виробничих і великих комерційних об’єктах. Можна купити генератор цього типу у якості постійного і запасного джерела живлення. В порівнянні з бензиновими генераторами, дизельні мають більший моторесурс і економніше витрачають паливо.

Також в нас доступна оренда генератора та ємностей для палива для забезпечення безперебійної роботи пристроїв протягом тривалого часу. Ми можемо надати генератори різних потужностей, які відповідатимуть Вашим потребам.

Переваги співпраці з компанією “Технопідйом”

Компанія “Технопідйом” надає якісне і максимально функціональне обладнання для безпечного та продуктивного використання. Клієнти нашої компанії можуть розраховувати на:

 1. Широкий асортимент обладнання. У нас завжди в наявності широкий вибір як нової, так і вживаної спецтехніки, готової до експлуатації. Окрім продажу, ми надаємо високоякісне обладнання в оренду. Ми також маємо склад запчастин, що дає змогу оперативно вирішувати будь-які проблеми з Вашою технікою.
 2. Якість і надійність. В нашій компанії спецтехніка представлена тільки провідними світовими виробниками, все обладнання сертифіковане і відповідає високим технічним стандартам.
 3. Професійне консультування. Висококваліфікований підхід до кожного клієнта дозволяє знайти краще рішення для конкретних задач.
 4. Сервісну підтримку. Наша компанія надає технічну підтримку на всіх етапах експлуатації обладнання. Укладання з нами договору на обслуговування гарантує проведення термінових ремонтних робіт або планової заміни запчастин на оригінальні комплектуючі.
 5. Гарантії. Ми надаємо гарантії на все нове та вживане обладнання, а також на всі виконані ремонтні роботи й встановлені запчастини.

Співпраця з компанією “Технопідйом” комфортна і проста. Ми надаємо якісне спеціалізоване обладнання та гарантуємо його професійний післяпродажний сервіс. Наші умови максимально гнучкі та надають можливість придбати або взяти в оренду обладнання, що відповідає високим технічним вимогам і Вашим потребам.