+38 050 325 88 81 Відділ оренди
+38 098 000 88 81 Відділ продажу
+38 099 000 88 81 Відділ продажу
+38 050 454 88 81 Відділ сервісу

Катки

Валюта:
Перегляд:
Виробник: BOMAG
Модель: BW120AD-4
Код 82657
Рік випуску 2012
Ширина барабану 1.2 м
Відцентрова сила 45-28 kN
Цена:
22 700 €
Виробник: BOMAG
Модель: BW120AD-4
Код 81718
Рік випуску 2011
Ширина барабану 1.2 м
Відцентрова сила 45-28 kN
Цена:
21 900 €
Виробник: HAMM
Модель: HD12 VV
Код 03438
Рік випуску 2013
Ширина барабану 1.2 м
Відцентрова сила 40 kN
Виробник: HAMM
Модель: HD12 VV
Код 03468
Рік випуску 2013
Ширина барабану 1.2 м
Відцентрова сила 40 kN
Виробник: AMMANN
Модель: AV110X
Код 02147
Рік випуску 2015
Ширина барабану 1.7 м
Відцентрова сила 110-77 kN
Цена:
61 800 €
Виробник: AMMANN
Модель: AV110X
Код 02207
Рік випуску 2015
Ширина барабану 1.7 м
Відцентрова сила 110-77 kN
Цена:
66 800 €

Катки - невід'ємна частина будівництва та обслуговування дорожньої інфраструктури. Вони забезпечують рівномірне та ефективне ущільнення дорожнього покриття. Завдяки інноваційним системам управління вібрацією і вагою, розподіленим по всій машині, сучасні катки створюють ідеально гладку поверхню, стійку до деформацій і руйнувань. Моделі провідних виробників забезпечують не тільки щільне покриття, а й створюють комфортні умови для роботи оператора.

Характеристики вібраційних дорожніх катків

Дорожні катки забезпечують ущільнення ґрунту, асфальту та інших матеріалів сипучого характеру. Конструктивно каток машина подібна до асфальтоукладальника. Вона оснащена шасі з рамою, на яких встановлена кабіна. На відміну від статичних моделей, які ущільнюють поверхню за рахунок власної ваги, вібраційні катки більш компактні. Вони є сучасним типом катків і забезпечують ущільнення дорожнього покриття завдяки не тільки своїй вазі, але й вібрації робочого елемента. Це гарантує якісний результат, який досягається меншою кількістю проходів.

Компанія “Технопідйом” пропонує різноманітний асортимент спеціалізованих дорожніх катків, кожен з яких має свої унікальні особливості та переваги. У нас Ви знайдете техніку, починаючи від компактних вібраційних катків для вузьких ділянок, і до масивних вальців для широких доріг. Високу продуктивність у роботі та надійну якість укладання показали катки наступних виробників:

  • BOMAG. Під час роботи з покривним, сполучним і несучим шарами асфальтового покриття двовальцевий каток Bomag демонструє високу ефективність за мінімальної кількості проходів. Техніка цього бренду економічно працює практично з усіма поширеними матеріалами укатаного асфальту. Може використовуватися каток двовальцевий до 5 т в ремонтно-відновлювальних роботах і в дорожньому будівництві. Комбіновані катки Bomag BW120AD-4 мають передню частину конусоподібної форми, що дає можливість використовувати такий віброкаток на невеликих будівельних об'єктах, під час укладання покриттів на парковках, вело- і пішохідних доріжках, спортивних майданчиках, для роботи вздовж тротуарів або стін, а також для розгладження швів на дорожньому полотні. Це мобільна техніка, здатна маневрувати в обмеженому просторі. Для роботи оператора цей каток асфальтний надає комфортний простір. Елементи керування зручно розташовані від регульованого сидіння. Інформація для оператора відображається на кольоровому дисплеї. Спринклерні системи забезпечують ефективне ущільнення асфальтобетонної суміші. Катки BOMAG мають економічний двигун і не потребують виділення великих коштів на техобслуговування. Завдяки зручному доступу до робочих вузлів, можна просто та оперативно проводити профілактичне обслуговування, ремонт і заміну деталей. За рахунок герметичного корпусу основні компоненти захищені від механічного впливу і засмічення, а машина працює зі зниженим рівнем шуму.
  • HAMM. Одночасно компактні та потужні дорожні катки, які забезпечують оптимальне стиснення асфальтового покриття на будь-якій поверхні. Техніка проста в транспортуванні завдяки відносно невеликій вазі. Концепція керування машинами є простою та інтуїтивно зрозумілою. Моделі Hamm HD 12 VV - це тандемні дорожні катки з двома вібруючими вальцями. Завдяки 3-точковому хиткому шарнірному з'єднанню і додатковій хиткій опорі, досягається оптимальна керованість машиною. Ергономічна платформа для оператора має віброізоляцію. Також каток Hamm оснащений захистом ROPS, 3-ступінчастою фільтрацією води, автоматичним режимом вібрації.
  • AMMANN. Бренд пропонує високопродуктивні машини для ефективного ущільнення ґрунту та асфальту. Вібраційні катки AMMANN вирізняються міцною конструкцією і низькими експлуатаційними витратами. Широкий вибір моделей і конфігурацій дає змогу вибрати оптимальне рішення для різних завдань. Модельний ряд AV1-2 представлений легкими дорожніми катками для малих і середніх масштабів будівництва. Вони комплектуються вальцями з односторонньою підвіскою праворуч і ліворуч, приводом обох вібруючих вальців. Також такий каток для асфальту має високий крутний момент, відрізняється рівномірним розподілом ваги на передній і задній вальці, мінімальним радіусом повороту. У модельному ряді AV X бренду AMMANN представлені важкі катки, що мають шарнірно-зчленовану і хребтову раму. Машини зі зчленованою рамою характеризуються 2-амплітудною системою вібрації з двома частотами. Оптимальний розмір вальців допомагає запобігти хвилеутворенню на поверхнях. Обладнані потужним двигуном і великим паливним баком для роботи без частих дозаправок. Машини з хребтовою рамою вирізняються трьома режимами керування (переднім, заднім і обома вальцями), а також функцією “крабового ходу” в усіх цих режимах.

Як під час будівництва нової дороги, так і під час ремонту старої, катки асфальтові відіграють ключову роль у забезпеченні якісного та довговічного дорожнього покриття. Використання надійних катків допомагає досягти оптимально щільного і рівного покриття.

Переваги співпраці з компанією “Технопідйом”

Незалежно від масштабів проєкту, наша компанія готова надати Вам надійне, потужне та ефективне обладнання, пропонуючи наступні переваги співпраці:

  1. Компетентність. Кваліфіковані фахівці нашої компанії допоможуть у виборі обладнання для поставлених завдань.
  2. Економічна вигода. Наша компанія надасть Вам дорожні катки б/в від надійних виробників за найбільш вигідними цінами на ринку. Можливість купити каток б/в стане раціональним рішенням для тих, хто прагне заощадити на початкових інвестиціях без втрати якісних показників обладнання.
  3. Перевірена якість. Ми здійснюємо регулярне технічне обслуговування нашого парку техніки. Машини надаються клієнтам тільки після ретельної перевірки та повного передпродажного обслуговування, що гарантує їхнє функціонування на належному рівні.
  4. Професійна сервісна підтримка. Ми надаємо послуги діагностики, обслуговування та ремонту спецобладнання.
  5. Оперативна доступність. Доступні для покупки дорожні катки знаходяться на нашому складі в Україні. Вам не доведеться чекати каток бу кілька місяців, як при купівлі нового обладнання, а також у Вас є можливість переконатися в якості техніки перед її придбанням.
Дорожній каток Bomag BW120AD-4 2012 б/в 82657 22700
Технопідйом
Дорожній каток Bomag BW120AD-4 2011 б/в 81718 21900
Технопідйом
Дорожній каток Hamm HD12 VV 2013 б/в 03438 0
Технопідйом
Дорожній каток Hamm HD12 VV 2013 б/в 03468 0
Технопідйом
Дорожній каток AMMANN AV110X 2013 б/в 02147 61800
Технопідйом
Дорожній каток AMMANN AV110X 2015 б/в 02207 66800
Технопідйом