+38 050 325 88 81 Відділ оренди
+38 098 000 88 81 Відділ продажу
+38 099 000 88 81 Відділ продажу
+38 050 454 88 81 Відділ сервісу

Генератори

Генератори ефективно допомагають у вирішенні проблем з електропостачанням, забезпечуючи надійне живлення у будь-яких умовах. Вони підтримують стабільну роботу електричних пристроїв під час перебоїв у постачанні енергії, що робить їх незамінними в різних сферах життя, від побутових потреб до промислової галузі. Також генератори застосовуються у ситуаціях, коли доступ до електромереж є обмеженим чи є необхідність у використанні додаткових джерел живлення. Широкий спектр моделей пропонує рішення для забезпечення потреб у багатьох галузях, включно з можливістю купити промисловий генератор чи портативний різної потужності.

Види та сфери застосування генераторів

Генератори - це пристрої, що перетворюють механічну енергію та електричну. В компанії “Технопідйом” представлене надійне обладнання наступних видів:

 1. Дизельні генератори - ефективні в умовах довготривалих використань, забезпечуючи значну потужність для живлення великих об’єктів. Модельний ряд нашої компанії налічує понад 100 моделей дизельних електростанцій від відомих європейських виробників, враховуючи генератори SDMO, ELCOS, JCB, VISA. Обладнання цих марок зарекомендувало себе як найбільш надійне і економічне серед аналогів. В нас представлені генератори потужністю від 6 до 3000 кВт. Також дизельна електростанція може комплектуватися шумозахисним кожухом для більш комфортної експлуатації. За потреби обладнання може бути оснащене великим паливним баком, що забезпечить безперервну роботу до 48 годин. Основними сферами, де використовується дизельний генератор, є наступні:
  • будівельні майданчики, де доступ до централізованої електромережі обмежений чи є необхідність у додаткових джерелах живлення, для чого може підійти генератор 500 кВт, покриваючи потребу в електриці;
  • промисловість, включаючи забезпечення потреб у електроенергії заводів, об’єктів видобутку і обробки матеріалів;
  • сільське господарство (живлення насосів для зрошення, забезпечення освітлення і функціонування обладнання фермерських господарств тощо);
  • електроенергетика - для виробництва енергії на електростанціях;
  • масові заходи - може використовуватись генератор 50 кВт і вищої потужності для резервного або основного живлення;
  • державні, банківські та медичні установи (служать джерелом резервного живлення);
  • військові структури;
  • віддалені від ліній електропередач місця можуть забезпечити енергією генератори 100 кВт чи більшої потужності, в залежності від потреб.
 2. Бензинові генератори - це оптимальний варіант для ситуацій, де необхідне портативне джерело живлення. Вони здатні забезпечити електроенергією, у разі її відсутності, житлові приміщення, дати змогу продовжувати свою роботу бізнес-центрам та комерційним підприємствам. Бензинові генератори представлені в нашій компанії перевіреними часом брендами ELCOS, SDMO, HYUNDAI з потужністю від 2,5 до 15 кВт. Це обладнання, що вирізняється компактністю, надійністю, низьким рівнем шуму і економічним споживанням палива. Ми пропонуємо моделі з однофазним та трифазним підключенням, з можливістю ручного запуску чи за допомогою електростартера. 

Переваги використання сучасних генераторів

Генератори здатні забезпечити безперебійне живлення будь-якого об’єкта навіть у непередбачуваних ситуаціях. Це важливо з погляду гарантування безпеки та запобігання фінансових збитків від відключень електропостачання, особливо у регіонах з непостійною та непередбачуваною роботою мережі. Можливість купити генератор забезпечує низку переваг:

 • Автономне електропостачання. У випадку надзвичайних ситуацій генератори стають надійним запасним джерелом енергії, застосовуючись для відновлення живлення та уникнення серйозних перебоїв у роботі. У місцях, де доступ до електромереж обмежений чи неможливий, генератори ефективно виконують роль основного джерела живлення.
 • Гнучкість в експлуатації. Можливість вибору між дизельними і бензиновими моделями дозволяє підприємствам як купити великий генератор, так і портативний, для конкретних потреб і умов експлуатації.
 • Висока надійність. Компанія “Технопідйом” співпрацює з брендами, які зарекомендували себе як виробники надійних і довговічних генераторів. Їхнє обладнання спроєктовано з використанням передових технологій і матеріалів, що забезпечує стійкість до перевантажень та стабільну роботу за будь-яких умов.
 • Ефективність. Представлені нашою компанією бензинові і дизельні генератори є енергоефективними, що дозволяє знизити витрати на паливо та експлуатацію. Вони оптимізовані для роботи в різних умовах, що мінімізує ризик виникнення непередбачених збоїв чи поломок.
 • Автоматизація. Багато моделей оснащені системами автоматичного включення при виявленні перебоїв у мережі, що забезпечує миттєве відновлення живлення.

Як незалежне джерело живлення, генератори допомагають у вирішенні різноманітних завдань. Виробництво власної електроенергії дозволяє уникнути збитків, пов’язаних із відключеннями, та заощадити на сплаті високих тарифів за резервне електропостачання. Також можливість купити електрогенератор дає змогу проводити великий спектр робіт у більш короткі терміни, наприклад, у галузі будівництва та інших сферах, де є потреба у додаткових джерелах живлення.

ТОВ “Технопідйом” - Ваш надійний партнер

Співробітництво з компанією “Технопідйом”, як офіційного дилера відомих брендів генераторів SDMO і ELCOS, забезпечує гарантію високої якості та професійну технічну підтримку. Нашу компанію обирають для покупки генераторів і завдяки наступним перевагам:

 1. Широкий асортимент. Крім обладнання SDMO і ELCOS, у нас представлені генератори JCB, HYUNDAI, AKSA, ATLAS COPCO, VISA, CUMMINS. Великий вибір генераторів різних потужностей і функціональних можливостей дозволяє знайти ідеальне рішення для будь-яких потреб. З перерахованих марок також можна взяти генератор в оренду на гнучкий термін.
 2. Технічна підтримка. Ми допоможемо вибрати відповідний генератор, надамо консультації щодо його установки та обслуговування. Також наші клієнти можуть розраховувати на якісний післяпродажний сервіс.
 3. Вигідні умови. Ми пропонуємо не тільки конкурентоспроможні ціни на генератори, а й спеціальну програму лояльності, яка дає змогу нашим клієнтам заощаджувати.
 4. Додаткова комплектація. В компанії “Технопідйом” можна купити електростанцію з можливістю комплектації додатковими ємностями для палива, розподільними щитами, обладнанням для заземлення, кабелями тощо.
 5. Гарантія якості. Наша компанія пропонує купити генератор з гарантією, також перед відправкою до клієнта кожне обладнання проходить суворий контроль якості та тестування.