+38 050 325 88 81 Відділ оренди
+38 098 000 88 81 Відділ продажу
+38 099 000 88 81 Відділ продажу
+38 050 454 88 81 Відділ сервісу

Підйомна техніка

В будівельних, промислових і комерційних проєктах, а також під час обслуговування інфраструктури часто є потреба у використанні надійної підйомної техніки. Вона дає змогу безпечно та ефективно виконувати роботи на висоті, а завдяки широкому вибору моделей в компанії “Технопідйом”, можна знайти вдалий варіант під кожне конкретне завдання.

Різновиди підйомної техніки

Підйомна техніка призначена для виконання різних завдань, пов’язаних з підняттям людей, інструментів та матеріалів на висоту. Її використання забезпечує необхідний рівень безпеки, а також дозволяє скоротити час виконання процесів і знизити фізичне навантаження на робочу команду.

Підйомна, як і вантажна техніка компанії “Технопідйом”, представлена провідними брендами. Французький виробник Haulotte акцентує увагу на інноваціях і безпеці, американське обладнання Genie вирізняється надійністю і простотою використання, підйомна техніка компанії з Фінляндії Dinolift відома своєю якістю і довговічністю. Самохідні підйомники італійської компанії Imer мобільні та зручні в експлуатації, а широкий спектр обладнання британського виробника Niftylift має високу продуктивність і функціональність. Можна обрати підіймачі цих надійних марок наступних видів:

  1. Ножичні. Мають платформу, яка піднімається і опускається вертикально за допомогою ножичного механізму. Часто застосовується підйомник ножичний на складах, під час обслуговування інфраструктури, в монтажних роботах. Наявність висувної консолі дозволяє за потреби збільшувати розміри робочої платформи, а надійна конструкція підйомного механізму з розкладних секцій забезпечує її стабільність. Можна також взяти на прокат підйомник ножичного типу з робочою висотою понад 18 м і вантажопідйомністю понад 1 т.
  2. Колінчасті. Мають сегментовану стрілу, яка дає змогу досягти важкодоступних місць, виконання робіт на яких не здатна забезпечити великогабаритна агп техніка й інші види підйомного обладнання. Колінчасті підйомники мають великий горизонтальній виліт і широкий діапазон обертання башти. Робоча висота може варіюватися від 11 до 41 м, а вантажопідйомність від 220 до 350 кг, залежно від моделі. Підходить колінчастий підйомник для використання в будівництві, обслуговуванні інфраструктури та промислових об’єктів.
  3. Телескопічні. Висувна телескопічна стріла дає змогу досягати висоти до 43 м. Вони також мають значний горизонтальний виліт і діапазон обертання башти у 360 градусів, а вантажопідйомність платформи до 350 кг дозволяє використовувати телескопічний підйомник в будівництві та монтажних роботах.
  4. Причіпні. Це мобільне й універсальне обладнання, яке можна прикріпити до автомобіля для транспортування між об’єктами. Великий горизонтальний виліт, робоча висота до 28 м і вантажопідйомність до 250 кг дозволяють застосовувати цю техніку в будівельних і ремонтних роботах, в обслуговуванні ліній електропередач.
  5. Щоглові. Цього типу можна купити підйомник б у або новий, що спроєктовані для виконання робіт на відносно невеликих висотах до 10 м. Такий міні підйомник має компактні габарити, що дозволяє працювати у вузьких і обмежених просторах. Робоча платформа вантажопідйомністю до 210 кг зазвичай має невеликі розміри. Завдяки своїй конструкції ці підйомники часто використовуються як складська техніка і для обслуговуючих робіт.

Представлені в компанії “Технопідйом” підіймачі оснащені захисними поручнями, системами автоматичної стабілізації і аварійного спуску, датчиками запобігання перевантаження та іншими, що забезпечують високий рівень безпеки під час роботи на висоті. При виборі моделі підіймача ключову роль відіграє робоча висота та умови експлуатації. Для тривалих завдань на відкритих майданчиках і на великих висотах можна придбати або взяти в оренду підйомник дизельний або з бензиновим приводом, що зазвичай також оснащений позашляховими колесами. Акумуляторні - це вдалий варіант для закритих приміщень і для рівних ділянок зовні. Серед їх переваг - низький рівень шуму, компактність та відсутність викидів.

Які переваги надає компанія “Технопідйом”?

Компанія “Технопідйом” є офіційним дилером брендів підйомників Dinolift, Imer і Haulotte. Також наступні переваги дозволяють зробити співпрацю з нами вигідною та ефективною: 

  • Високоякісне обладнання. Ми пропонуємо сертифіковану техніку виробників зі світовим ім’ям та надаємо на неї гарантії.
  • Великий асортимент. Різноманітність доступних типів підіймачів створює можливість підбору найкращого обладнання для різних завдань.
  • Економія. За співвідношенням якості і ціни в компанії “Технопідйом” можна купити підйомник новий за найвигіднішими пропозиціями. Також у питанні вибору вживаної техніки наші клієнти можуть розраховувати на надійне обладнання, повністю готове до експлуатації.
  • Сервісне обслуговування. Кваліфіковані фахівці здійснюють професійне післяпродажне обслуговування.
  • Професійні консультації. Досвідчені фахівці допоможуть у виробі відповідного підйомника, відповідно до конкретних завдань та умов роботи.

Обирайте надійного постачальника з хорошою репутацією і багаторічним досвідом. Це забезпечить продуктивне і безпечне використання підйомної техніки під час кожного завдання.