+38 050 325 88 81 Відділ оренди
+38 098 000 88 81 Відділ продажу
+38 099 000 88 81 Відділ продажу
+38 050 454 88 81 Відділ сервісу

Гусеничні підйомники

Валюта:
Перегляд:
Виробник: IMER
Модель: IMER IM R 13 T
Робоча висота 13 м
Горизонтальний виліт 6.8 м
Вантажопідйомність 230 кг
Маса 1495 кг
Виробник: IMER
Модель: IMER IM R 15
Робоча висота 15 м
Горизонтальний виліт 8 м
Вантажопідйомність 200 кг
Маса 1980 кг
Виробник: IMER
Модель: IMER IM R 15 DA
Робоча висота 15.1 м
Горизонтальний виліт 7 м
Вантажопідйомність 230 кг
Маса 2030 кг
Виробник: IMER
Модель: IMER IM R 15 DA LITHIUM
Робоча висота 15.1 м
Горизонтальний виліт 7 м
Вантажопідйомність 230 кг
Маса 2065 кг
Виробник: DINOLIFT
Модель: DINO 165XTC
Робоча висота 16.5 м
Горизонтальний виліт 9.1 м
Вантажопідйомність 215 кг
Маса 2900 кг
Виробник: DINOLIFT
Модель: DINO 185XTC II
Робоча висота 18.5 м
Горизонтальний виліт 11.2 м
Вантажопідйомність 215 кг
Маса 2860 кг
Виробник: IMER
Модель: IMER IM R 19 SA
Робоча висота 19 м
Горизонтальний виліт 9.3 м
Вантажопідйомність 230 кг
Маса 2435 кг
Виробник: IMER
Модель: IMER IM R 19 SA LITHIUM
Робоча висота 19 м
Горизонтальний виліт 9.3 м
Вантажопідйомність 230 кг
Маса 2470 кг
Виробник: DINOLIFT
Модель: DINO 220XTC II
Робоча висота 22.1 м
Горизонтальний виліт 11 м
Вантажопідйомність 215 кг
Маса 3060 кг
Виробник: IMER
Модель: IMER IM R 23 DA
Робоча висота 22.85 м
Горизонтальний виліт 10.6 м / 230 кг. 12 м / 140 кг.
Вантажопідйомність 230 кг
Маса 3000 кг

Гусеничні підіймачі адаптовані до робіт у найскладніших умовах. Ця техніка відрізняється продуктивністю і підвищеною прохідністю, що дає змогу використовувати її практично на будь-якому типі ландшафту під час будівництва, фасадних, ремонтних, монтажних робіт, обслуговування інфраструктури та інших завдань на висоті.

Особливості та види гусеничних підіймачів

Однією з ключових особливостей гусеничних підйомників є їхня здатність пересуватися по складним типам поверхонь. Якщо для інших типів техніки непідготовлений майданчик - це виклик, то для гусеничних підіймачів - це завдання, для виконання якого вони були спроєктовані. Таке обладнання також забезпечує безпечне виконання висотних робіт на необлаштованих ділянках завдяки наявності опорної системи типу “павук”. Крім здатності долати перешкоди пересічної місцевості, підйомник на гусеничному ходу також дає можливість виконувати роботи у важкодоступних місцях на висоті. Завдяки вазі обладнання в межах 3 т, транспортувати його можна лафетом або евакуатором. Цій техніці характерні:

  • Підвищена прохідність. Для максимальної прохідності підіймачі оснащені гумовими гусеницями, які забезпечують відмінне зчеплення і низький тиск на поверхні. Це дає змогу техніці пересуватися нерівними і м’якими поверхнями, включаючи ґрунт, щебінь, глину і пісок. Здатність долати кут нахилу до 43% дозволяє використовувати самохідні гусеничні підйомники для будівництва на ділянках з обмеженим доступом та інших завдань на складних ландшафтах.
  • Маневрування на висоті. Моделі гусеничних підіймачів здатні забезпечувати підйом на висоту до 23 м. Крім того, такі підйомники з люлькою мають значний горизонтальний виліт і можливість огинати перешкоди на висоті завдяки колінчастому або важільно-телескопічному типу стріли. Також більшість моделей має діапазон обертання башти в 360 градусів, що дає змогу не призупиняти робочі процеси для додаткової передислокації.
  • Стійкість і безпека. Завдяки низькому центру ваги, гусеничному шасі та унікальні опорній системі, самохідний телескопічний підйомник забезпечує стабільність навіть на нерівній місцевості. Техніка має систему автоматичного вирівнювання підіймача. Також вона оснащена запобіжним клапаном на кожному циліндрі, сигналізацією кута нахилу, системою примусового спуску платформи.
  • Оптимальна вантажопідйомність. Вантажопідйомнісь гусеничних моделей, як і підйомника з кошиком персонального, розрахована на підйом оператора з необхідними для роботи матеріалами. Відносно невелика вантажопідйомність до 230 кг, яку має гусеничний підйомник з опорами, пояснюється необхідністю врахування великого діапазону положень стріли, що значно впливає на стійкість техніки. Для запобігання небезпеки перекидання, у разі перевищення допустимої ваги, обладнання також має вбудовані датчики перевантаження, які попереджають про перевищення норми і блокують всі функції стріли.

Сучасні гусеничні підйомники з аутригерами представлені у нас брендами Dinolift та Imer. Моделі Dino серії XTC мають дизельний привід із водяним охолодженням. Переміщення здійснюється за допомогою пульта керування робочої платформи, у якості опції підйомник також може комплектуватися бездротовим пультом дистанційного керування.

Гусеничні підйомники Imer мають можливість гідравлічного регулювання ширини між гусеницями. Вони мають подвійну швидкість тяги і оснащені знімним дротовим блоком керування. Бренд представлений моделями, що працюють від акумулятора і дизельного двигуна.

Переваги нашої компанії

Ми надаємо нашим клієнтам не просто обладнання високої якості, а й професійну технічну підтримку. Переваги нашої компанії включають:

  1. Офіційний дилер Dinolift та Imer. Компанія “Технопідйом” є офіційним представником в Україні лідерів з виробництва гусеничних підіймачів. Представлені у нас самохідні колінчасті підйомники та техніка телескопічного типу відповідає європейським єдиним стандартам, забезпечуючи довгий термін служби, надійність і безпеку експлуатації.
  2. Експертна допомога у виборі. Наші фахівці готові надати найкраще рішення у сфері гусеничних підіймачів під конкретні завдання.
  3. Якісне післяпродажне обслуговування. Це забезпечує гарантійне обслуговування техніки, заміну деталей на оригінальні запчастини та своєчасну підтримку з будь-яких технічних питань. 
  4. Лояльна цінова політика. Ми прагнемо надати найкраще співвідношення ціни та якості, роблячи Ваш вибір економічно обґрунтованим. Пряма співпраця з виробниками дозволяє уникнути націнок на підйомники підвищеної прохідності та запропонувати нашим клієнтам унікальну програму лояльності з вигідними умовами співпраці.
  5. Можливість доставки по Україні. У компанії “Технопідйом” можна купити гусеничний підйомник з доставкою в Київ, Дніпро, Полтаву, Харків, Кропивницький, Хмельницький, Кам’янець-Подільський, Житомир, Звягель (Новоград-Волинський), Запоріжжя, Вінницю, Рівне Чернігів.
Гусеничний підйомник IMER IM R 13 T 0
Технопідйом
Гусеничний підйомник IMER IM R 15 0
Технопідйом
Гусеничний підйомник IMER IM R 15 DA 0
Технопідйом
Гусеничний підйомник IMER IM R 15 DA LITHIUM 0
Технопідйом
Гусеничний підйомник Dino 165XTC 0
Технопідйом
Гусеничний підйомник Dino 185XTC II 0
Технопідйом
Гусеничний підйомник IMER IM R 19 SA 0
Технопідйом
Гусеничний підйомник IMER IM R 19 SA LITHIUM 0
Технопідйом
Гусеничний підйомник Dino 220XTC II 0
Технопідйом
Гусеничний підйомник IMER IM R 23 DA 0
Технопідйом