+38 050 325 88 81 Відділ оренди
+38 098 000 88 81 Відділ продажу
+38 099 000 88 81 Відділ продажу
+38 050 454 88 81 Відділ сервісу

Колінчаті з аутригерами

Валюта:
Перегляд:
Виробник: DINOLIFT
Модель: DINO 205RXT
Робоча висота 20.5 м
Горизонтальний виліт 12.6 м
Вантажопідйомність 215 кг
Маса 4200 кг
Виробник: DINOLIFT
Модель: DINO 220RXT
Робоча висота 22 м
Горизонтальний виліт 12 м
Вантажопідйомність 230 кг
Маса 4700 кг
Виробник: DINOLIFT
Модель: DINO 240RXT
Робоча висота 24 м
Горизонтальний виліт 12 м
Вантажопідйомність 215 кг
Маса 4420 кг
Виробник: DINOLIFT
Модель: DINO 265RXT
Робоча висота 26.5 м
Горизонтальний виліт 11.7 м
Вантажопідйомність 215 кг
Маса 4500 кг
Виробник: DINOLIFT
Модель: DINO 280RXT
Робоча висота 28 м
Горизонтальний виліт 16 м
Вантажопідйомність 230 кг
Маса 4860 кг

Колінчасті підйомники з аутригерами - це унікальний тип підіймальної техніки, яка адаптована до складних умов. Вони ефективно функціонують на нерівних поверхнях і дають змогу виконувати висотні роботи у важкодоступних місцях. Цю техніку використовують у сфері будівництва, обслуговування інфраструктури та широкого спектра монтажних робіт.

Ключові особливості підіймачів

Колінчасті підйомники спроєктовані для підйому і роботи у важкодоступних місцях на висоті, які часто неможливо досягти за допомогою інших типів обладнання. Унікальна конструкція стріли дає змогу маневрувати навколо перешкод. Потужні аутригери, як додаткові опори, забезпечують стійкість у процесі підйому і роботи на висоті. Такий підйомник зі стрілою чудово підходить для завдань, які необхідно виконувати на м’якому або похилому ґрунті, а також якщо на об’єкті існують обмеження до ваги обладнання.

Вантажопідйомність до 230 кг дає можливість піднімати одночасно з оператором необхідні інструменти та матеріали, що істотно збільшує ефективність робочого процесу. Колінчасті підйомники з аутригерами дозволяють виконувати завдання на висоті до 28 м навіть у найскладніших умовах. Робочу висоту до 42,2 м здатний забезпечити колінчастий телескопічний підйомник з JIB-секцією. Але однією з відмінностей техніки колінчастого типу з аутригерами є можливість досягати значних висот за відносно невеликої ваги самого підйомника. Серед інших характеристик цього обладнання:

 • Ефективність. Застосування колінчастих підйомників з аутригерами дає змогу значно скоротити час виконання робіт. Вони забезпечують оперативність і безпеку робочих процесів на висоті. 
 • Маневреність на висоті. Стріла колінчастого і важільно-телескопічного типу, як у підйомниках Dino 220 RXT, Dino 240 RXT, Dino 280 RXT, надає гнучкі рішення для роботи на висоті. Вони також здатні обертатися навколо своєї осі та мають великий горизонтальний виліт. 
 • Підвищена прохідність і продуктивність. Колінчасті підйомники Dinolift на колісному ходу серії RXT є самохідними моделями підвищеної прохідності. Вони мають потужний дизельний двигун, повний привід, блокування диференціала, великий кліренс, функцію крабового ходу, низький центр ваги і дві керовані хитні осі. Такий самохідний дизельний підйомник може долати кут нахилу до 40%.
 • Безпека. Техніка здатна стійко утримуватися на нерівних поверхнях завдяки аутригерам. Ці стабілізатори забезпечують міцну опору. Електронний кренометр допомагає забезпечити точне вирівнювання підіймача. Також колінчастий підйомник з опорами має систему автоматичного вирівнювання аутригерів і примусового спуску платформи, додаткові захисні огородження, сигналізацію критичного кута нахилу. 
 • Покращені можливості керування. Колінчастий підйомник Діно передбачає можливість пропорційного керування завдяки двом джойстикам верхнього пульта. Для коліс можливе керування передньою віссю, двома осями для збільшення маневреності та зменшення радіуса повороту, а також керування двома осями, типом крабовий хід.
 • Широка сфера застосування. Колінчасті моделі з аутригерами, як і підйомник з кошиком, підходять для різних завдань, включно з будівництвом, ремонтними роботами, обслуговуванням устаткування і монтажними операціями. Але особлива конструкція стріли і додаткові опори дають можливість досягати важкодоступних місць на висоті і використовувати їх як фасадні підйомники на нерівному ландшафті.

Переваги компанії “Технопідйом”

Діяльність нашої компанії спрямована на довгострокову співпрацю з клієнтами, надаючи якісне післяпродажне обслуговування техніки. Ми цінуємо свою репутацію відповідального та надійного партнера у сфері спецобладнання. Наші переваги передбачають:

 1. Офіційний дилер Dinolift. Ми є офіційним представником виробника техніки, яка зарекомендувала себе, як найкраще рішення у своєму класі. Ми пропонуємо підйомники від виробника, які відрізняються високою якістю та надійними експлуатаційними характеристиками.
 2. Професійне консультування. Наші фахівці володіють глибокими знаннями у сфері підйомної техніки і готові надати компетентну допомогу у виборі відповідного обладнання для Ваших завдань.
 3. Прозора цінова політика. Завдяки прямій співпраці з виробником Dinolift, ми пропонуємо нашим клієнтам купити колінчастий підйомник з аутригерами з гарантією і на найбільш вигідних умовах на ринку спеціалізованої техніки.
 4. Сервісне обслуговування. Співпраця з нами забезпечує доступ до високоякісного технічного обслуговування і сервісу. Наші кваліфіковані фахівці готові підтримувати придбаний підйомник у відмінному стані, забезпечуючи довгий термін служби і безпечну експлуатацію.
 5. Додаткові можливості. У нас є можливість купити підйомник з доставкою в різні регіони України, включно з Києвом, Дніпром, Полтавою, Харковом, Кропивницьким, Хмельницьким, Кам’янець-Подільським, Житомиром, Звягелем (Новоград-Волинським), Запоріжжям, Вінницею, Рівним, Черніговом. Також у нас діє програма лояльності для постійних клієнтів, надаючи спеціальні умови співпраці.
Колінчатий підйомник Dino 205RXT 0
Технопідйом
Колінчатий підйомник Dino 220 RXT 0
Технопідйом
Колінчатий підйомник Dino 240RXT 0
Технопідйом
Колінчатий підйомник Dino 265RXT 0
Технопідйом
Колінчатий підйомник Dino 280RXT 0
Технопідйом