+38 050 325 88 81 Відділ оренди
+38 098 000 88 81 Відділ продажу
+38 099 000 88 81 Відділ продажу
+38 050 454 88 81 Відділ сервісу

Мачтові підйомники

Валюта:
Перегляд:
Виробник: HAULOTTE
Модель: STAR 6
Робоча висота 5.8 м
Горизонтальний виліт N/А
Вантажопідйомність 230 кг
Маса 835 кг
Виробник: HAULOTTE
Модель: STAR 6 CRAWLER
Робоча висота 5.8 м
Горизонтальний виліт N/А
Вантажопідйомність 200 кг
Маса 1175 кг
Виробник: HAULOTTE
Модель: STAR 6 PICKING
Робоча висота 5.8 м
Горизонтальний виліт N/a
Вантажопідйомність 210 кг
Маса 890 кг
Виробник: HAULOTTE
Модель: STAR 8
Робоча висота 8.7 м
Горизонтальний виліт 3 м
Вантажопідйомність 200 кг
Маса 2585 кг
Виробник: HAULOTTE
Модель: STAR 8S
Робоча висота 7.95 м
Горизонтальний виліт 0.4 м
Вантажопідйомність 200 кг
Маса 1 150 кг
Виробник: HAULOTTE
Модель: STAR 10
Робоча висота 10 м
Горизонтальний виліт 3 м
Вантажопідйомність 200 кг
Маса 2677 кг

Щоглові підйомники пропонують сучасні рішення для ефективного виконання завдань на висоті. Це технологічно вдосконалений вид підіймальної техніки, що забезпечує підвищений рівень безпеки і продуктивності під час висотних робіт.

Особливості та застосування щоглових підіймачів

Щогловий підіймач дає змогу піднімати людей та вантажі вагою до 250 кг на висоту до 10 м. Цей самохідний підйомник з вертикальною телескопічною щоглою також може переміщатися з піднятою платформою. Коли є потреба у більшій робочій висоті та ватажопідйомності платформи, можна обрати телескопічний підйомник, який має ще значний горизонтальний виліт. Щоглові підйомники ідеально підходять для робіт в обмежених просторах, їх характерними особливостями є:

 • Компактні розміри. Завдяки унікальній конструкції щогли, такий персональний підйомник дозволяє досягти важкодоступних місць та оперувати в обмежених за площею робочих зонах.
 • Зручна система управління. Ця техніка зручна у використанні, надаючи можливість оператору вільно маневрувати і зосереджуватися на своїх завданнях.
 • Електропривід. Це дозволяє швидко та зручно переміщати підйомник без значних фізичних зусиль. Нульовий рівень викидів також дає змогу використовувати техніку не лише на відкритому просторі, а й в закритих приміщеннях. Більш того, можна купити підйомник на колесах, який не залишатиме при пересуванні слідів на підлозі.
 • Надійна база. Стабільність підіймачів забезпечує жорстка опорна рама та центр ваги, зміщений у нижню частину шасі. 
 • Безпека. Техніка Genie і Haulotte, як світових лідерів з виробництва самохідних щоглових підйомників, оснащена сучасними системами безпеки. Ці компанії відомі своїми інноваціями у галузі підйомних засобів. Зокрема, підйомники Haulotte обладнані захисними поручнями, стаціонарними опорними елементами біля коліс для стабільності на нерівних поверхнях, системами контролю кута нахилу, перевантаження платформи та її аварійного опускання.

Підходить щогловий підйомник для широкого спектра завдань, особливо тих, що проводяться в умовах обмеженого простору. Ця техніка надає зручне рішення для підйому людей з метою проведення технічного обслуговування, робіт на різних об’єктах, включно зі складами, магазинами, промисловими і виробничими ділянками.

Щоглові підіймачі надають безпечні умови для проведення електромонтажних робіт, прокладання трубопроводів, комунікаційних мереж. Вони підходять і для фасадних робіт, успішно замінюючи традиційний гідравлічний підйомник чи будівельні риштування, даючи змогу ефективно працювати у важкодоступних місцях. Для вертикального підйому на аналогічну і більшу висоту у нас також можна купити ножичний підйомник, робоча платформа якого може дозволити піднімати одночасно декількох працівників.

Переваги співпраці з компанією “Технопідйом”

Компанія “Технопідйом” пропонує широкий вибір підйомників нових та б/в, а також надає можливість взяти в оренду підіймач на вигідних умовах. Окрім цього:

 1. Ми є офіційним дилером Haulotte - світового лідера у виробництві підйомного обладнання. Продукція цього бренду відома своїми інноваційними технологіями, високими показниками безпеки та довговічності.
 2. Як офіційний дилер, компанія “Технопідйом” надає гарантії на всі представлені підіймачі Haulotte, що дає Вам додаткову впевненість у надійності та довговічності придбаного обладнання.
 3. Наша компанія забезпечує повний спектр технічного обслуговування і сервісної підтримки.
 4. Ми ретельно підбираємо асортимент наших підйомників, враховуючи у першу чергу їх продуктивність та надійність. Наша компанія дбає про постійне оновлення парку сучасними підйомниками з високими технічними стандартами, що гарантує різноманітність моделей.
 5. У нас можна купити підйомник з доставкою по Україні, включаючи Київ, Дніпро, Полтаву, Харків, Кропивницький, Хмельницький, Кам'янець-Подільський Житомир, Звягель (Новоград-Волинський), Запоріжжя, Вінниця, Рівне, Чернігів.
 6. Наші консультанти завжди готові допомогти вибрати щогловий підіймач з необхідними характеристиками, надати інформацію про кожну модель та відповісти на всі питання. Зв’яжіться з нами за номером телефону або залиште заявку на сайті.
Щогловий підіймач Haulotte STAR 6 0
Технопідйом
Щогловий підіймач Haulotte STAR 6 CRAWLER 0
Технопідйом
Щогловий підіймач HAULOTTE STAR 6 PICKING 0
Технопідйом
Щогловий підіймач Haulotte STAR 8 0
Технопідйом
Щогловий підіймач Haulotte STAR 8S 0
Технопідйом
Щогловий підіймач HAULOTTE STAR 10 0
Технопідйом