+38 050 325 88 81 Відділ оренди
+38 098 000 88 81 Відділ продажу
+38 099 000 88 81 Відділ продажу
+38 050 454 88 81 Відділ сервісу

Телескопічні підйомники

Валюта:
Перегляд:
Виробник: HAULOTTE
Модель: H14 TX
Робоча висота 14 м
Горизонтальний виліт 10.6 м
Вантажопідйомність 230 кг
Маса 5900 кг
Виробник: HAULOTTE
Модель: H16 TPX
Робоча висота 15.4 м
Горизонтальний виліт 12.3 м
Вантажопідйомність 230 кг
Маса 6800 кг
Виробник: HAULOTTE
Модель: HT16 RTJ PRO
Робоча висота 16,1 м
Горизонтальний виліт 13 м
Вантажопідйомність 250-350 кг
Маса 7 930 кг
Виробник: HAULOTTE
Модель: HT21 RT O
Робоча висота 20.6 м
Горизонтальний виліт 15.9 м
Вантажопідйомність 230 кг
Маса 11340 кг
Виробник: HAULOTTE
Модель: HT21 RT PRO
Робоча висота 20.6 м
Горизонтальний виліт 15.9 м
Вантажопідйомність 230 кг
Маса 11420 кг
Виробник: HAULOTTE
Модель: HT23 RTJ O
Робоча висота 22.5 м
Горизонтальний виліт 18.3 м
Вантажопідйомність 230 кг
Маса 13320 кг
Виробник: HAULOTTE
Модель: HT23 RTJ PRO
Робоча висота 22.5 м
Горизонтальний виліт 18.3 м
Вантажопідйомність 230 кг
Маса 13400 кг
Виробник: HAULOTTE
Модель: HT28 RTJ PRO
Робоча висота 27.9 м
Горизонтальний виліт 23.85 м
Вантажопідйомність 230 кг
Маса 18100 кг
Виробник: HAULOTTE
Модель: HT43 RTJ PRO
Робоча висота 42.2 м
Горизонтальний виліт 20.2 м
Вантажопідйомність 230-450 кг
Маса 21400 кг

Телескопічні підйомники - це не тільки обладнання для підйому на великі висоти, а й техніка, що забезпечує безпеку робочих процесів та підвищує їх продуктивність. Завдяки своїм характеристикам ці підймачі надають ефективні та гнучкі рішення в робочих операціях у різних сферах.

Особливості та використання телескопічних підіймачів

Телескопічні підіймачі мають пряму висувну стрілу і підходять для роботи на відкритих просторах, де не потрібно перегинати перешкоди. У випадках, коли необхідно досягти важкодоступних місць, краще підійде ліктьовий підйомник, особлива конструкція стріли якого дозволяє це зробити. Телескопічні підіймачі представлені у нас провідним брендом в сфері підйомного обладнання - Haulotte. Вони стануть вдалим варіантом для процесів, де потрібна максимальна висота підйому та велика робоча платформа. Більш детально про цей вид техніки:

 1. Велика робоча висота. Самохідна телескопічна вишка дає змогу безпечно проводити роботи на значних висотах до 43 м.
 2. Оптимальна вантажопідйомність. Робоча платформа підіймачів максимально розрахована на вагу до 350 кг, що дозволяє одночасно піднімати кількох працівників разом з необхідними інструментами та матеріалами.
 3. Дальність горизонтального вильоту. Телескопічні стріли мають горизонтальний виліт понад 20 м, що дозволяє зменшити частоту переміщення підіймача.
 4. Маневреність. Можливість обертання башти на 360 градусів забезпечує маневреність в обмежених просторах.
 5. Автоматизовані системи безпеки. Оснащений телескопічний самохідний підйомник інтелектуальними системами безпеки, включно з датчиками нахилу, системами автовирівнювання, захисту від перевантаження, аварійного спуску та автоматичної зупинки підіймача в разі зіткнення оператора з перешкодою.
 6. Мобільність. Великі колеса з протекторами, високий кліренс та система повного приводу забезпечують відмінну мобільність техніки на різних типах поверхонь, включаючи нерівності.
 7. Економія часу і ресурсів. Завдяки швидкій готовності до роботи та зручному використанню, телескопічний стріловий підйомник дає змогу виконувати висотні роботи оперативно та продуктивно.

Кожен представлений у нас підйомник Haulotte оснащений потужним дизельним двигуном, повнопривідним шасі та позашляховим типом шин. Поворотна башта з противагою забезпечує стійкість та рівновагу навіть за максимального горизонтального вильоту телескопічної стріли. Міцна конструкція забезпечує стабільність і високий рівень безпеки в різноманітних умовах.

Передові рішення в сфері висотних робіт пропонують самохідні підйомники haulotte серій RTJ, RTJ–O, RTJ PRO. Вони мають спеціальні осі, що підвищують їх прохідність, можливість пересування крабовим ходом, JIB-секцію, інноваційну систему захисту оператора та інші сучасні опції.

Телескопічні підіймачі, як надійне і зручне обладнання, використовується у таких сферах, як:

 • будівництво;
 • фасадні роботи;
 • реконструкція споруд;
 • обслуговування електромереж;
 • аварійно-рятувальні роботи;
 • промислові об’єкти;
 • нафтогазова промисловість;
 • суднобудівна галузь.

У нас можна купити підйомник телескопічний монтажний та інше обладнання, яке повністю відповідатиме потребам Вашої галузі. Пропонована техніка бренду Haulotte гарантує стабільну роботу та підійде для виконання завдань різної складності.

Переваги співпраці за нами

Ми є надійним постачальником спеціалізованої техніки з 2010 року. Великий досвід і розуміння потреб клієнтів дозволяє надавати кожному Замовнику максимально вигідне для нього рішення. Співпраця з компанією “Технопідйом” має низку переваг:

 1. Офіційний дилер Haulotte. Наша компанія пропонує широкий асортимент телескопічних підіймачів від провідного світового виробника підйомного обладнання. 
 2. Гарантія якості. Купуючи у нас підйомник телескопічний, ви отримуєте гарантію на обладнання та можливість кваліфікованого післяпродажного обслуговування.
 3. Технічна підтримка. Якщо Вам потрібен телескопічний або персональний підйомник чи інший вид обладнання, Ви можете розраховувати на нас як у питаннях вибору техніки, так і в інших аспектах, пов’язаних з обслуговуванням чи ремонтом Вашого підіймача.
 4. Наявність власного складу в Україні. Це забезпечує клієнтам більше варіантів для вибору підйомної техніки, можливість оглянути обладнання перед його покупкою та швидке отримання техніки Замовником.
 5. Гнучкі умови. Ми пропонуємо гнучкі умови співпраці, індивідуальний підхід до кожного клієнта, привабливі фінансові пропозиції, а також можемо доставити дизельний телескопічний підйомник в різні регіони України, включно з Києвом, Дніпром, Полтавою, Харковом, Кропивницьким, Хмельницьким, Кам'янець-Подільським, Житомиром, Звягелем (Новоград-Волинським), Запоріжжям, Вінницею, Рівним, Черніговом.

Звертайтесь до наших фахівців для підбору оптимального рішення для Ваших проєктів за номером телефоном або залиште заявку на сайті.

Телескопічний підіймач H14 TX 0
Технопідйом
Телескопічний підіймач H16 TPX 0
Технопідйом
Телескопічний підйомник HT16 RTJ PRO 0
Технопідйом
Телескопічний підіймач HT21 RT O 0
Технопідйом
Телескопічний підіймач HT21 RT PRO 0
Технопідйом
Телескопічний підіймач HT23 RTJ O 0
Технопідйом
Телескопічний підіймач HT23 RTJ PRO 0
Технопідйом
Телескопічний підіймач HT28 RTJ PRO 0
Технопідйом
Телескопічний підіймач HT43 RTJ PRO 0
Технопідйом