+38 050 325 88 81 Відділ оренди
+38 098 000 88 81 Відділ продажу
+38 099 000 88 81 Відділ продажу
+38 050 454 88 81 Відділ сервісу

Телескопічні навантажувачі HAULOTTE

Валюта:
Перегляд:
Виробник: HAULOTTE
Модель: HTL3207 TIER IV FINAL
Робоча висота 6.85 м
Вантажопідйомність 3200 кг
Маса 7030 кг
Топливный бак 1 120 л
Виробник: HAULOTTE
Модель: HTL3210 TIER IV FINAL
Робоча висота 10 м
Вантажопідйомність 3200 кг
Маса 7950 кг
Топливный бак 1 120 л
Виробник: HAULOTTE
Модель: HTL3510 TIER IV FINAL
Робоча висота 10 м
Вантажопідйомність 3500 кг
Маса 8280 кг
Топливный бак 1 120 л
Виробник: HAULOTTE
Модель: HTL3614 STAGE V
Робоча висота 13.6 м
Вантажопідйомність 3600 кг
Маса 10340 кг
Трансмісія Гидростатична
Виробник: HAULOTTE
Модель: HTL3617 STAGE V
Робоча висота 16.7 м
Вантажопідйомність 3600 кг
Маса 10100 кг
Трансмісія Гидростатична
Виробник: HAULOTTE
Модель: HTL4010 TIER IV FINAL
Робоча висота 10 м
Вантажопідйомність 4000 кг
Маса 8630 кг
Трансмісія 45%
Виробник: HAULOTTE
Модель: HTL4014 STAGE V
Робоча висота 13.6 м
Вантажопідйомність 4000 кг
Маса 10710 кг
Трансмісія Гидростатична
Виробник: HAULOTTE
Модель: HTL4017 STAGE V
Робоча висота 16.7 м
Вантажопідйомність 4000 кг
Маса 12000 кг
Трансмісія Гидростатична
Виробник: HAULOTTE
Модель: HTL5210 STAGE V
Робоча висота 10 м
Вантажопідйомність 5200 кг
Маса 10810 кг
Трансмісія Гидростатична
Виробник: HAULOTTE
Модель: HTL7210 TIER III
Робоча висота 9.5 м
Вантажопідйомність 7200 кг
Маса 12200 кг
Кут подолання підйому 29 °

Haulotte є провідним світовим концерном підйомного та навантажувального обладнання. Розроблена цим брендом серія телескопічних навантажувачів HTL адаптована під широкий спектр робіт і умов експлуатації. Телехендлери Haulotte мають великий попит, оскільки вирізняються також високою продуктивністю і багатофункціональністю. Завдяки можливості встановлення додаткового навісного обладнання, включно з крановими механізмами, ковшами, вилами, вони здатні замінити кілька типів техніки та підвищити продуктивність робочих процесів.

Характеристики телескопічних навантажувачів Haulotte

Навантажувачі Haulotte мають простий механізм зміни навісного обладнання. Це робить їх універсальною спецтехнікою для виконання багатьох типів завдань, включно з підйомом великогабаритних вантажів, землерийними роботами, переміщенням матеріалів і їхнім акуратним укладанням.

Телескопічні навантажувачі марки Haulotte оснащені економічним дизельним двигуном. Можливість адаптації до різних умов роботи забезпечує перемикання між двома режимами. У робочому режимі для безпеки виконання операцій дизельний навантажувач має швидкість до 8 км/год, у дорожньому - до 30 км/год. Представлені в компанії “Технопідйом” телехендлери Haulotte також мають наступні характеристики:

  1. Велика висота підйому. Висока підйомна здатність до 17 м дає змогу легко переміщати вантажі на висоту, недоступну для багатьох інших видів вантажної техніки.
  2. Висока вантажопідйомність. Діапазон вантажопідйомності моделей охоплює від 3,2 до 7,2 т. Вантажопідйомність до 9 т здатний забезпечити навантажувач вилковий, що дає можливість збільшити ефективність виконуваних операцій.
  3. Маневреність. Маневреність у будь-яких умовах досягається завдяки 3 типам керування: передньою віссю коліс, двома осями різноспрямовано і “крабовим ходом” для бічного руху. Також автонавантажувач марки Haulotte вирізняється плавним керуванням завдяки наявності поштовхової педалі. 
  4. Підвищена прохідність. Всі моделі Haulotte оснащені повнопривідним шасі та великими протекторами на колесах, що дає можливість переміщатися практично будь-якими типами поверхонь, включно з нерівними місцевостями.
  5. Інноваційні функції безпеки. Оснащений навантажувач зі стрілою Haulotte сучасними системами безпеки, включно із запобіганням втрати вантажу, високотехнологічним коректором крену, захистом кабіни від падаючих предметів, звуковими сигналами, обмежувачами навантаження, аварійними світлодіодними індикаторами.
  6. Комфорт оператора. Зручні кабіни мають ергономічну конструкцію, що дає змогу знизити втому оператора під час роботи. Кабіни вирізняються хорошою видимістю, пило-, вібро- і шумоізоляцією, регульованими сидіннями з амортизаторами. Вся необхідна для оператора інформація відображається на електронній приладовій панелі з підсвічуванням. Точний контроль за рухом стріли забезпечує високотехнологічний джойстик 4 в 1.
  7. Універсальність. Як універсальні машини навантажувачі, телехендлери використовуються на будівельних майданчиках, виробничих і складських об'єктах, в авіа- і суднобудуванні, у сільському та комунальному господарстві. Також у модельному ряді Haulotte є компактні навантажувачі, які дають змогу проводити роботи навіть у вузьких приміщеннях і на завантажених майданчиках.

Телескопічні навантажувачі Haulotte мають високі експлуатаційні характеристики. Міцність їхньої конструкції гарантує надійність за сильних навантажень і в складних умовах використання. Також навантажувач телескоп цього бренду вирізняється легким обслуговуванням, що забезпечує проста система діагностики, дозволяючи оперативно отримати інформацію про поточний стан обладнання. А завдяки індикаторам профілактичного технічного обслуговування можна уникнути несподіваних поломок.

Переваги співпраці з компанією “Технопідйом”

Як офіційний дилер Haulotte, ми маємо багаторічний досвід роботи з телескопічними навантажувачами цього бренду. Наша компанія пропонує не тільки якісну техніку, а й повний спектр послуг, включно з професійними консультаціями щодо вибору підходящої моделі та наступними перевагами:

  • Широкий асортимент. У нас представлений широкий асортимент телескопічних навантажувачів Haulotte, включно як з новими моделями, так і б/в у відмінному стані. Це дозволяє запропонувати на телескопічний навантажувач ціни, розраховані на різний бюджет. Також у нашій компанії доступна оренда навантажувачів цієї марки.
  • Додаткове навісне обладнання. Великий вибір навісного обладнання в компанії “Технопідйом” дає можливість максимально адаптувати телехендлер під широкий спектр робіт для оптимізації процесів на Вашому об'єкті.
  • Гарантована якість. Придбання та оренда техніки у офіційного дилера забезпечує гарантію якості та підтримку від виробника, що надає додаткової впевненості в обраному обладнанні. Кожен телескопічний навантажувач Haulotte перед відправкою до клієнта проходить перевірку, а для б/в техніки здійснюється регулярне технічне обслуговування.
  • Технічна підтримка. Наші клієнти можуть розраховувати на технічну підтримку при оренді навантажувача і якісне післяпродажне обслуговування.
  • Вигідні умови. Ми пропонуємо гнучкі умови співпраці, включно з програмою лояльності для постійних клієнтів. Пряма співпраця з виробником дозволяє уникнути націнок, що дає можливість нашим клієнтам купити телескопічний навантажувач за найкращою ціною на ринку спецтехніки.
Телескопічний навантажувач Haulotte HTL3207 TIER IV FINAL 0
Технопідйом
Телескопічний навантажувач Haulotte HTL3210 TIER IV FINAL 0
Технопідйом
Телескопічний навантажувач Haulotte HTL3510 TIER IV FINAL 0
Технопідйом
Телескопічний навантажувач Haulotte HTL3614 STAGE V 0
Технопідйом
Телескопічний навантажувач Haulotte HTL3617 STAGE V 0
Технопідйом
Телескопічний навантажувач Haulotte HTL4010 TIER IV FINAL 0
Технопідйом
Телескопічний навантажувач Haulotte HTL4014 STAGE V 0
Технопідйом
Телескопічний навантажувач Haulotte HTL4017 STAGE V 0
Технопідйом
Телескопічний навантажувач Haulotte HTL5210 TIER III 0
Технопідйом
Телескопічний навантажувач Haulotte HTL7210 TIER III 0
Технопідйом