+38 050 325 88 81 Відділ оренди
+38 098 000 88 81 Відділ продажу
+38 099 000 88 81 Відділ продажу
+38 050 454 88 81 Відділ сервісу

Сервісне обслуговування спецтехніки


   Для довговічного, безпечного і безупинного використання спецтехніки необхідно планове та своєчасне технічне обслуговування. Капітальний ремонт після неналежної експлуатації може спричинити серйозні грошові витрати для компанії, тому більш оптимальним варіантом для власника є грамотне використання техніки, а також проведення періодичного ТО із заміною зношених комплектуючих, витратних матеріалів, а також перевіркою належної роботи всіх систем. Компанія "Технопідйом" займається ремонтом вилкових навантажувачів та іншої спецтехніки.

   Важливими аспектом в обслуговуванні техніки є якісний підбір запасних частин і витратних матеріалів. Використання неякісних запчастин від неперевірених постачальників в подальшому може призвести до більш серйозних поломок і відповідно витрат.

   При організації власного сервісного обслуговування спецтехніки, компанії зустрічаються з тим, що необхідно організувати ремонтний цех, наймати профільних фахівців для роботи зі складною технікою, закуповувати масу дорогого устаткування для діагностики і ремонту, а також робити самостійний пошук і підбір запасних частин і витратних матеріалів. При наявності малого парку власної техніки такий варіант найчастіше стає економічно необгрунтованим і більш ефективним рішенням може стати укладення договору на сервісне обслуговування з профільної організацією.

     Компанія «Технопідйом» понад 13 років займається спеціалізованим сервісним обслуговуванням нової і б / в спецтехніки торгових марок: Haulotte, Dinolift, Imer Group, Niftylift, Nissan, Toyota, Linde, Caterpillar, Mitsubishi, Yale, Hyster, Manitou, JCB, CASE, Atlas COPCO, SDMO і ін.

    Залежно від типу техніки, моделі і виробника, поточного стану та напрацювання техніки, режиму експлуатації, а також рекомендацій заводу виробника порядок проведення технічного обслуговування може відрізнятися. Для систематизації планових робіт можна виділити наступні типи ТО:

  • Планове ТО;
  • Гарантійне ТО;
  • Щомісячне ТО;
  • Сезонне ТО;
  • ТО перед / після транспортування техніки;
  • ТО перед / після тривалого зберігання техніки.

При виборі одного з видів технічного обслуговування формується регламент робіт, а такде список запасних частин і витратних матеріалів для кожної конкретної моделі обладнання.

Крім технічного обслуговування, техніка може потребувати ремонту. Ремонт ділиться на два види:

  • Поточний;
  • Капітальний.

Планомірне і ефективне ТО дозволить уникнути простою обладнання через дрібні або серйозних поломок, а також значно відтягнути період необхідності в капітальному ремонті, що в свою чергу суттєво знизить витрати Вашого підприємства.

Компанія ТОВ «Технопідйом» здатна провести гарантійне, планове або інше сервісне обслуговування на найвищому рівні. Накопичений за довгі роки досвід з обслуговування та ремонту техніки клієнтів і нашого орендного парку дозволяє нам мати у своєму розпорядженні істотні переваги перед конкурентами:

1. Наша компанія має в своєму розпорядженні власний ремонтний цех, в якому проводиться повна діагностика, технічне обслуговування, а також при необхідності ремонт всіх вузлів (ДВС, трансмісія, гідравлічні ситсеми, електричні системи, зварювальні роботи, малярні роботи і т.д.). Для обслуговування техніки у нас є підготовлені спецприміщення для, діагностики, настройки, ремонту, зварювання, фарбування і випробувань спецтехніки.

2. Компанія приділяє велику увагу якісному підбору виробників аналогів запасних частин.

3. Величезний досвід роботи з підйомною, вантажною технікою і генераторами, а також все необхідне обладнання для роботи з торговими марками: Haulotte, Dinolift, Imer Group, Niftylift, Nissan, Toyota, Linde, Caterpillar, Mitsubishi, Yale, Hyster, Manitou, JCB , CASE, Atlas COPCO, SDMO, і ін.

4. Ми маємо в своєму розпорядженні власний склад комплектуючих і шин на техніку, а також готові надати будь-які запчастини на продане обладнання по каталогам заводів-виробників.

5. Кадровий склад компанії складається з висококваліфікованих фахівців для діагностики і ремонту заявленої техніки і обладнання. Щороку співробітники компанії проходять спеціалізоване навчання за своєю тематикою для підвищення навичок в обслуговуванні техніки.

6. Оперативна сервісна служба компанії завжди готова в найкоротші обумовлені терміни провести діагностику і ремонт на Вашому об'єкті.

7. Цінності компанії спонукають наших співробітників надавати якісні послуги в найкоротші терміни за вигідною ціною. У своїй роботі ми прагнемо забезпечити для клієнта максимальний комфорт і задоволеність результатом нашої роботи.